Do startu Grand Prix zbývají čtyři měsíce

 Za čtyři měsíce se na brněnském Masarykově okruhu rozburácí motory speciálů Mistrovství světa silničních motocyklů MotoGP. Letošní ročník, který nedávno odstartoval závodem v Kataru a který pokračuje tento týden podnikem v Argentině, slibuje zajímavou podívanou s českými jezdci v kategoriích MotoGP a Moto3.

 Letošní Grand Prix České republiky se koná dříve, než bývalo zvykem. Jezdci MotoGP zavítají do Brna již první srpnový týden, konkrétně 4.–6. srpna. Spolek pro GP ČR Brno, který od loňského roku závod MotoGP v Brně organizuje, zahájil prodej vstupenek na letošní ročník už před Vánoci. Momentálně jsou již vyprodány speciální vstupenky Pitwalk/Paddock a vstupenky Camp A. Velký zájem je také o lístky na sedadlové tribuny T3 a T5 v prostoru startu. Téměř vyprodané jsou i oblíbené sedadlové tribuny T1 a T6 v prostoru stadionu.

I letos si mohou zájemci zakoupit vstupenku VIP Start, která poskytuje přístup na přírodní tribuny, na sedadlovou tribunu T2, zázemí VIP stanu včetně občerstvení s výhledem na prostor startu a možnost nahlédnout během závodního víkendu do paddocku. Vstupenek VIP Start je v prodeji jen velmi omezené množství.

Všechny druhy vstupenek lze nyní zakoupit prostřednictvím Turistického informačního centra Brno až s 25% zvýhodněním oproti přímému prodeji, a to buď v jeho nově otevřeném informačním centru na Panenské 1, nebo online na stránkách gp.ticbrno.cz.

Více informací najdete na czechgp.com a gp.ticbrno.cz.