Filmová kancelář Jihovýchodní Moravy

Filmová kancelář Jihovýchodní Moravy vznikla na základě spolupráce Centrály cestovního ruchu - Jižní Morava, z.s.p.o. (CCRJM) a Centrály cestovního ruchu Východní Moravy, o.p.s. (CCRVM) dne 1.9.2014. Hlavním cílem filmové kanceláře je snaha přilákat do kraje filmové produkce.

Jsme připraveni nabídnout spolupráci při vyhledávání vhodných lokací pro natáčení filmů a dalších audiovizuálních děl na území jihomoravského a zlínského kraje, pomoc při jednání s majiteli a správci místních atraktivit i s místními samosprávami, doporučit vhodné ubytování a další kvalitní služby pro filmové produkce.

Všechny služby jsou z principu „film friendly regionu“ bezplatné.

 

 


  • Na jižní Moravě se natáčela korejská celebritní show "Buď Fresh a poznávej města"

    Na jižní Moravě se natáčela korejská celebritní show "Buď Fresh a poznávej města"

    Mezi 7. a 25. červencem navštívil televizní štáb korejské televize postupně Prahu, Karlovy Vary, Plzeň či historický Český Krumlov, stejně jako některé, pro Korejce dosud neznámé destinace na jižní Moravě. Štáb natáčel v Moravském krasu, Lednici a Valticích. Koncept pořadu, který se mohl realizovat i díky podpoře regionů a regionálních turistických koordinátorů v Jihočeském, Jihomoravském a Západočeském kraji, byl zaměřen nejen na cestování, poznávání kultury, ale i objevování moderního stylu a zábavních trendů v rámci České republiky.

    11.8.2014 Natáčení v regionu více

Kontakty

Ing. Monika Perďochová

Ing. Monika Perďochová

Projektová manažerka

Tel.: +420 542 210 088
Mob.: +420 734 230 635