Moravia Convention Bureau

Moravia Convention Bureau poskytuje organizátorům asistenci a nezávislé komplexní informace při plánování a realizování kongresů, konferencí, obchodních setkání a incentivních akcí na jižní Moravě a ve městě Brně.

Hlavním cílem MCB je zvýšení počtu konaných akcí v destinaci a s tím související propagace Jižní Moravy a města Brna jako destinace vhodné pro pořádání kongresů, konferencí, veletrhů a incentivních programů. MCB je především kontaktním místem a místem podpory pro organizátory akcí. Spolupracuje se zástupci veřejné správy a místními poskytovateli služeb, kteří zahrnují oblast ubytování, pronájem konferenčních místností, veletržních hal, pronájem souvisejícího vybavení, stravování, dopravy, doprovodných programů, apod. Moravia Convention Bureau není organizátorem jednotlivých akcí.

Více informací na portálu www.moraviaconvention.cz 


  • Moravia Convention Bureau - mobilní aplikace

    Moravia Convention Bureau - mobilní aplikace

    Katalog Moravia Convention Bureau nabízí přehled konferenčních míst na jižní Moravě a ve městě Brně. Tento nástroj Vám pomůže snadno najít vhodné místo pro Vaši akci. Můžete vybírat z nabídky velkých konferenčních sálů s kapacitou více než 1000 účastníků a také z nabídky menších seminárních hotelů.

Kontakty

Ing. Petr Ryšánek

Ing. Petr Ryšánek

Projektový manažer

Tel.: +420 542 210 088
Mob.: +420 724 795 915