Naši partneři

Na těchto stránkách naleznete informace o partnerech CCRJM, se kterými spolupracujeme při realizaci projektů, prezentací turistické nabídky regionu či přípravě dalšího vzdělávání pro pracovníky v cestovním ruchu.

.


 • Občanské sdružení Paměť

  Občanské sdružení Paměť založili v roce 2008 Luděk Navara, Miroslav Kasáček a Silvie Ševčíková. Impulsem ke vzniku sdružení byla snaha otevřít minulost a rozvinout debatu nad osudy jednotlivců, ale i celých rodin, které se postavili proti komunistickému režimu.

 • CzechTourism

  CzechTourism

  Agentura CzechTourism je státní příspěvkovou organizací, jejímž zřizovatelem je Ministerstvo pro místní rozvoj ČR.

 • Národní divadlo Brno

  Národní divadlo Brno

  Národní divadlo v Brně tvoří soubory Janáčkovy opery, Mahenovy činohry a baletu. Mahenovo divadlo, Janáčkovo divadlo a Divadlo Reduta.

  12.1.2015 více
 • Nadace Partnerství

  Nadace Partnerství

  Nadace Partnerství existuje již od roku 1991 a za více jak dvacet let se z ní stala největší česká environmentální nadace. Jaké je její poslání? V Nadaci Partnerství pomáhají lidem pečovat o životní prostředí.

 • Weinviertel Tourismus GmbH

  Weinviertel Tourismus GmbH

  Destinační organizace Weinviertel Tourimus GmbH se zaměřuje na rozvoj spolupráce a propagaci regionu Dolního Rakouska Weinviertel, který sousedí s Jižní Moravou.

 • Europaforum Wien

  Europaforum Wien

  Europaforum Wien působí od roku 1966 jako poradenská agentura a poskytovatel služeb pro města a veřejné instituce. Europaforum poskytuje služby jako příprava studií, konzultační služby, pořádání mezinárodních konferencí a řízení projektů.