Ocenění

Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava, z.s.p.o. získala během činnosti několik ocenění své práce a projektů pro rozvoj cestovního ruchu (nejen) na jižní Moravě.

Ředitelka CCRJM Mgr. Zuzana Vojtová byla zvolena osobností cestovního ruchu roku 2012


 • Zuzana Vojtová oceněna za přínos cestovnímu ruchu

   Mgr. Zuzana Vojtová, ředitelka Centrály cestovního ruchu - Jižní Morava, získala v pátek 16. 2. další významné ocenění od odborné veřejnosti.

  22.2.2018 více
 • Jižní Morava uspěla v anketě Kraj mého srdce

  Výrazným úspěchem skončila pro Jihomoravský kraj letošní anketa Kraj mého srdce, jejíž výsledky byly dnes (16. února 2017) vyhlášeny v rámci veletrhu Holiday World v Praze. V absolutním pořadí skončil Jihomoravský kraj druhý za vítězným Jihočeským krajem.

  17.2.2017 více
 • Velká cena cestovního ruchu 2016/2017: Produkt Po stopách Lucemburků na jižní Moravě oceněn titulem Nejlepší turistický produkt

  Velká cena cestovního ruchu 2016/2017: Produkt Po stopách Lucemburků na jižní Moravě oceněn titulem Nejlepší turistický produkt

  Pomyslné zlato v kategorii Nejlepší turistický produkt si odnesli zástupci Centrály cestovního ruchu – Jižní Morava za produkt nazvaný Po stopách Lucemburků na jižní Moravě v soutěži o Velkou cenu cestovního ruchu 2016/2017. Vítězný produkt je dostupný na stránkách www.jizni-morava.info.

  19.1.2017 více
 • Anketu "Kraj mého srdce 2015" opanoval Jihomoravský kraj

  Anketu "Kraj mého srdce 2015" opanoval Jihomoravský kraj

  Z osmi hlavních cen IV. ročníku ankety "Kraj mého srdce 2015"  si celou polovinu odnesl Jihomoravský kraj. Jihomoravský kraj se stal nejoblíbenějším krajem v kategoriích "Folklor a tradice", "Cykloturistika", "Pěší turistika" a " Výlety s dětmi". Anketu pořádá vydavatelství KAM po Česku a veletržní společnost Incheba Expo Praha. Pro svůj oblíbený turistický kraj hlasovalo celkem 10 745 osob.

  24.2.2016 více
 • Jihomoravský kraj oceněn za využití turistického potenciálu

  Jihomoravský kraj oceněn za využití turistického potenciálu

  V rámci slavnostního galavečera na veletrhu cestovního ruchu Holiday World ve Španělském sále Pražského hradu byl dne 19. února slavnostně vyhodnocen osmnáctý ročník TTG Travel Awards – nejprestižnější a nejstarší ankety odborníků v cestovním ruchu České republiky. V kategorii „Kraj v České republice, který nejlépe dokáže využít svůj potenciál k rozvoji cestovního ruchu“ zvítězil Jihomoravský kraj. 

  23.2.2016 více
 • Živé prameny jižní Moravy – Nejlepší projekt pro turisty

  Projekt Centrály cestovního ruchu Jižní Morava nazvaný „Živé prameny jižní Moravy“ se umístil na prvním místě v anketě o Nejlepší projekt pro turisty, vyhlášené Českou asociací novinářů a publicistů v cestovním ruchu a společností Turistika.cz. Výsledky hlasování turistů, které se uskutečnilo prostřednictvím stránek Turistika cz, byly slavnostně vyhlášeny 18.února v rámci letošního veletrhu cestovního ruchu Holiday World. 

  22.2.2016 více
1 2 3 Další