PR články

Na této stránce naleznete PR články o jižní Moravě.


 • Pro Brňany i přespolní: Prvomájový polibek pod chobotem..

   Komu tradiční prvomájové líbání pod rozkvetlou třešní už zevšednělo, ten může letos dávný zvyk poněkud obměnit: Na prvomájové odpoledne totiž Moravské zemské muzeum připravilo vskutku netradiční oslavy narozenin zvířete, které se – vedle obligátního Brněnského draka – stalo jedním ze symbolů moravské metropole: Model mamuta v životní velikosti a “v plné srsti” (jak psal Karel Absolon, autor expozice Člověk a jeho rod na brněnském výstavišti, vznikl roku 1928.

  25.4.2018 více
 • Fašank bude! (I v Brně)

  Masopustní veselí, které o víkendu zavládne v mnoha obcích i městech jižní Moravy, se nevyhne ani moravské metropoli – Brnu. 

  8.2.2018 více
 • Rozmarné léto uvede přehlídku nového cirkusu

  Postavit v brněnském parku Lužánky cirkusový stan! Takový byl nápad vedení Národního divadla Brno, hledajícího řešení náhle vzniklého nedostatku scénického prostoru, způsobeného rekonstrukcí Janáčkova divadla.

  8.2.2018 více
 • Turistická sezóna odstartovala v Brně

   Po desetiletí již tradičně první příležitostí k orientaci ve výběru destinace pro svou dovolenou v nadcházejícím roce jsou pro zájemce souběžné mezinárodní veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour na výstavišti BVV v Brně. Letos se ve dnech 19. – 22. ledna představilo se svou nabídkou více než 800 vystavovatelů z 26 zemí.

  31.1.2017 více
 • MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA VÍN GRAND PRIX AUSTERLITZ 2016

   Pod záštitou ministra zemědělství ČR - Ing.Mariana Jurečky a hejtmana Jihomoravského kraje - JUDr.Michala Haška, starosty Prahy 7 - Mgr.Jana Čižinského, Asociace sommeliérů ČR a za podpory Vinařského fondu ČR se uskuteční již 13. Mezinárodní výstava vín Grand Prix Austerlitz, Každým rokem se jí zúčastní kolem 50 vinařů a představí se zde cca 220 vzorků.

  15.8.2016 více
 • S kým a kam na dovolenou doma nebo v zahraničí?

  Odpověď daly TTG TravelAwards, nejstarší a nejprestižnější anketa odborníků v cestovním ruchu v České republice, kterou každoročně pořádají odborné noviny TTG Czech. Chcete-li vědět, s kým nejlépe vyrazit na letní dovolenou s dětmi, je to cestovní kancelářEXIM tours. Nebo s kým do Ameriky? To nejlépe s cestovní kanceláří America Tours. ESO travel je, podle výsledků ankety, zase nejlepší pro cesty do Asie. 

  25.2.2016 více
1 2 3 4 14 27 39 52 Další