PR články

Na této stránce naleznete PR články o jižní Moravě.


 • Turistická sezóna odstartovala v Brně

   Po desetiletí již tradičně první příležitostí k orientaci ve výběru destinace pro svou dovolenou v nadcházejícím roce jsou pro zájemce souběžné mezinárodní veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour na výstavišti BVV v Brně. Letos se ve dnech 19. – 22. ledna představilo se svou nabídkou více než 800 vystavovatelů z 26 zemí.

  31.1.2017 více
 • MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA VÍN GRAND PRIX AUSTERLITZ 2016

   Pod záštitou ministra zemědělství ČR - Ing.Mariana Jurečky a hejtmana Jihomoravského kraje - JUDr.Michala Haška, starosty Prahy 7 - Mgr.Jana Čižinského, Asociace sommeliérů ČR a za podpory Vinařského fondu ČR se uskuteční již 13. Mezinárodní výstava vín Grand Prix Austerlitz, Každým rokem se jí zúčastní kolem 50 vinařů a představí se zde cca 220 vzorků.

  15.8.2016 více
 • S kým a kam na dovolenou doma nebo v zahraničí?

  Odpověď daly TTG TravelAwards, nejstarší a nejprestižnější anketa odborníků v cestovním ruchu v České republice, kterou každoročně pořádají odborné noviny TTG Czech. Chcete-li vědět, s kým nejlépe vyrazit na letní dovolenou s dětmi, je to cestovní kancelářEXIM tours. Nebo s kým do Ameriky? To nejlépe s cestovní kanceláří America Tours. ESO travel je, podle výsledků ankety, zase nejlepší pro cesty do Asie. 

  25.2.2016 více
 • CzechTourism podpoří v roce 2016 řadu eventů, byl spuštěn on-line formulář pro žádosti

  CzechTourism podpoří v roce 2016 řadu akcí, které mají významný přínos pro  incomingový i domácí cestovní ruch. Pořadatelé akcí konaných v roce 2016 mohou žádat o partnerskou spolupráci prostřednictvím online formuláře, který je k dispozici na webových stránkách agentury CzechTourism.

  30.9.2015 více
 • Pálavské vinobraní zve na víno i na celebrity

  Už jen pár dní zbývá do zahájení Pálavského vinobraní. Tato třídenní akce se v Mikulově letos koná již po osmašedesáté. Od pátku 11. až do neděle 13. září bude město vzdávat hold vínu i místním vinařům.

  2.9.2015 více
 • MARIÁNSKÁ POUŤ NA SVATÝ KOPEČEK V MIKULOVĚ

  V neděli 6. září se v Mikulově koná obnovená tradiční mariánská pouť na Svatý kopeček. Začíná v osm hodin mší svatou v kostele sv. Václava, průvod se sochou Černé madony vyjde z kostela na Svatý kopeček nad městem v 9.30 hod. Celodenní program bude završen závěrečným koncertem festivalu Kampanila v kostele sv. Jana Křtitele.

  2.9.2015 více
1 2 3 4 14 27 39 52 Další