PR články

Na této stránce naleznete PR články o jižní Moravě.


 • Na jižní Moravě vyjedou tři nové linky pro cyklisty

   Cyklisté na jižní Moravě mohou od soboty využít kromě vlaků také šest pravidelných autobusových linek, které organizátor krajské dopravy Kordis JMK uzpůsobil k přepravě kol. Provozovat je bude v nepracovních dnech až do 29. září. Informuje o tom ČTK, podle které po loňských třech pilotních linkách přibudou letos další tři do oblasti Boskovicka a Olešnicka. Kordis zveřejnil informace na svém webu.

  19.4.2013 více
 • Ignis Brunensis protkají oslavy výročí. Zbrojovka dostane svůj ohňostroj

  Čtyři soutěžní ohňostroje, dva, které soutěžní přehlídku Ignis Brunensis zahájí a ukončí. a pak ještě jeden na oslavu fotbalové Zbrojovky. O ten se letošní festival Brno - město uprostřed Evropy letos rozroste na počest jejích stých narozenin. Píše o tom dnešní regionální Deník.  

  19.4.2013 více
 • Začíná osmdesátá sezóna rekreace na Vranově

   O tomto víkendu odstartují na Vranovské přehradě už osmdesátou rekreační sezonu. Ve vybraných podnicích tak bude vše za osmdesát korun. Píše o tom dnešní regionální Deník.

  16.4.2013 více
 • Na přehrady už vyjely lodě

   Na hladinu Brněnské přehrady se po zimě opět vrátily lodě. Plavební sezona začala tento víkend i na Vranovské přehradě. Píše o tom dnešní Mladá fronta DNES.

  15.4.2013 více
 • Stezka bosou nohou

   Dne 19. května bude mezi Valticemi a sousední rakouskou obcí Schrattenberg otevřena nevšední turistická atrakce - Stezka bosou nohou. V ČR je to rarita, v Německu a Rakousku jsou takové stezky (barfußweg) oblíbeny.

  15.4.2013 více
 • Nejmladší lázně se prosadily zdravým byznysem

   Od roku 2008 je vytíženost osmdesáti lázeňských lůžek 71 procent. Zařízením za tu dobu prošlo přes 140 000 klientů, denně zde pomáhají zhruba 150 pacientům na rehabilitacích. A to vše z velké části samoplátcům. To je stručná charakteristika nejmladších lázní v zemi - Lázní Lednice, využívajících pramen jodobromové vody. Píše o tom dnes Miroslav Homola v deníku Právo.

  13.4.2013 více
Předchozí 1 11 12 13 14 15 16 17 27 39 52 Další