PR články

Na této stránce naleznete PR články o jižní Moravě.


 • CzechTourism podpoří v roce 2016 řadu eventů, byl spuštěn on-line formulář pro žádosti

  CzechTourism podpoří v roce 2016 řadu akcí, které mají významný přínos pro  incomingový i domácí cestovní ruch. Pořadatelé akcí konaných v roce 2016 mohou žádat o partnerskou spolupráci prostřednictvím online formuláře, který je k dispozici na webových stránkách agentury CzechTourism.

  30.9.2015 více
 • Pálavské vinobraní zve na víno i na celebrity

  Už jen pár dní zbývá do zahájení Pálavského vinobraní. Tato třídenní akce se v Mikulově letos koná již po osmašedesáté. Od pátku 11. až do neděle 13. září bude město vzdávat hold vínu i místním vinařům.

  2.9.2015 více
 • MARIÁNSKÁ POUŤ NA SVATÝ KOPEČEK V MIKULOVĚ

  V neděli 6. září se v Mikulově koná obnovená tradiční mariánská pouť na Svatý kopeček. Začíná v osm hodin mší svatou v kostele sv. Václava, průvod se sochou Černé madony vyjde z kostela na Svatý kopeček nad městem v 9.30 hod. Celodenní program bude završen závěrečným koncertem festivalu Kampanila v kostele sv. Jana Křtitele.

  2.9.2015 více
 • Víkend s klezmer a jidiš muzikou

  Mikulovem bude znít první zářijový víkend klezmer a jidiš muzika. Po loňském vydařeném prvním ročníku se mezinárodní workshop židovské muziky východní Evropy vrací do města pod Pálavou, jehož historie je s židovskou kulturou spojena.

  2.9.2015 více
 • Mikulov má opět barokní zámeckou zahradu

  Po padesáti týdnech rekonstrukce se otevřela mohutná barokní brána do zámecké zahrady v Mikulově. Architekt Ivar Otruba dal zahradě barokní a renesanční nádech, jaký měla dříve. Záměrem však nebylo vytvořit její kopii. „Chtěli jsme, aby byl rukopis současný. Je to reminiscence. Základní motiv jsme ponechali, jinak je vše v tomto areálu nové," řekl Otruba.

  31.8.2015 více
 • Slovácký rok začíná ve čtvrtek v Kyjově

  Slovácký rok - nejstarší folklórní festival v České republice s tradicí od roku 1921 -otevírá své brány již ve čtvrtek 13. srpna a královské město Kyjov bude jeho dějištěm až do neděle 16. srpna.

  11.8.2015 více
Předchozí 1 2 3 4 5 14 27 39 52 Další