PR články

Na této stránce naleznete PR články o jižní Moravě.


 • Letovické Isarno: Keltský skanzen možná v létě obnoví činnost

  Jediný keltský skanzen na jižní Moravě - letovické Isarno - je už druhým rokem zavřený a chátrá. Původní majitelé tam v těchto dnech bourají dřevěné přístřešky. Rozpadají se a mohou někoho poranit. Do konce dubna Isarno z lomu skoro celé zmizí. Informuje o tom regionální Deník, podle kterého však mají letovičtí naději, že v létě se na místo vrátí nový život. Vedení města o tom jedná se sdružením Keltoi. 

  9.4.2012 více
 • Z Brna se dá opět létat do Milána, do Moskvy letí ale jen tři linky týdně

  Z brněnského letiště se létá opět do Milána. Společnost Ryanair obnovila po zimní přestávce pravidelné lety. Dopravce letos vynechal zimní sezonu kvůli nízké vytíženosti spojů. Informují o tom iDNES a regionální Deník. 

  9.4.2012 více
 • Dobré místo pro týmové ladění not i pro manželská ano

  Jižní Morava nabízí dobré zázemí pro kongresy i pro firemní turistiku. Informuje o tom měsíčník Brno Business, podle kterého Brno a jihomoravský region patří k dynamicky se rozvíjejícím součástem středoevropského prostoru a směřují do klubu padesáti nejinovativnějších regionů Evropy. 

  22.3.2012 více
 • Most do Hardeggu je uzavřen

  Až do konce dubna uzavřou opravy most pro pěší i cyklisty přes řeku Dyji v rakouském městečku Hardegg na česko-rakouské státní hranici. Městečko je tak nepřístupné po značené cestě z Čížova na Znojemsku. Hardeggská vyhlídka zůstane z Čížova bez omezení dosažitelná. Informuje o tom regionální Deník. 

  20.3.2012 více
 • Morava, země hradů a bláhovosti

  Pod titulkem „Morava, země hradů a bláhovosti" vyšla dnes v australském deníku Financial Review rozsáhlá reportáž Američana Evana Raila z jižní Moravy a Kroměřížska, kterou 23.9.2011 zveřejnil americký deník New York Times (článek zveřejněn na webu CCRJM). 

  1.3.2012 více
 • Vstupné do vily Tugendhat nejdražší v kraji

  Po dvouletých opravách se příští týden otevře brněnská vila Tugendhat. Prohlídky pro veřejnost pak začínají 6. března. Podle Brňanů jsou předražené. Vstupenky si však i přesto po internetu koupily již čtyři stovky lidí. Informuje o tom ve svém dnešním vydání Brněnský deník Rovnost. 

  23.2.2012 více
Předchozí 1 14 24 25 26 27 28 29 30 39 52 Další