PR články

Na této stránce naleznete PR články o jižní Moravě.


 • V Petrově otevřou nový přístav

  Nový rekreační přístav Petrov bude 22. srpna ve 14 hodin otevřen (slavnostní akt k ukončení stavaby) na Baťově kanálu, jedné z nejpopulárnějších turistických atrakcí jižní a východní Moravy. Pro veřejnost je pro tuto příležitost připraven bohatý program – jarmark regionálních výrobků, soutěže pro děti s rádiem Petrov, plavby pro veřejnost po Baťově kanálu, vystoupení skupiny Brassband v námořnickém stylu a diskotéka s rádiem Petrov.

  11.8.2015 více
 • Nevíte, kudy kam? Ve Znojmě vám poradí přímo na ulici

  Chodíte po městě a hledáte, kudy se dostat k oblíbeným památkám nebo se chcete poradit, kam zajít na dobré jídlo? Ve Znojmě teď turistům i místním přímo v ulicích radí pracovníci Turistického informačního centra (TIC)

  11.8.2015 více
 • V Mikulově se představí příběh Cyrila a Metoděje

  Výstava k projektu Cyril a Metoděj – autentický příběh naší země, bude slavnostně zahájena ve čtvrtek 16. července ve 14 hodin ve Štukovém sále u dietrichsteinské hrobky v Mikulově. Prostřednictvím projektu přibližuje Centrála cestovního ruchu Východní Moravy veřejnosti život a odkaz slovanských věrozvěstů. Jejich postavy potom 25. července ožijí na náměstí v Mikulově v historickém divadelním představení zpracovaném tak, aby oslovilo diváky všech věkových kategorií.

  13.7.2015 více
 • Cyril a Metoděj - po stopách strhujícího příběhu

  V rámci projektu Cyril a Metoděj, autentický příběh naší země, vznikla roadshow, která se uskuteční na různých místech České republiky. Tato roadshow bude doprovázena divadelním představením. Přijďte blíže poodhalit příběh bratří ze Soluně a dozvědět se více o jejich putování na Velkou Moravu.

  7.7.2015 více
 • Čtyři festivaly židovské kultury v synagogách a židovských čtvrtích

  Máte rádi židovskou kulturu, její tradice a zvyky? V létě se vaše cesty nemusí omezit jen na prohlídky synagog, hřbitovů a židovských čtvrtí s pitoreskními uličkami a domky.

   

  7.7.2015 více
 • Článek o jižní Moravě v indonéských časopisech Mytrip a Female

  CCRJM organizovala presstrip pro žurnalistky z Indonésie zastupující cestovatelské časopisy Mytrip a Female - největší média svého druhu na tamním trhu, zasahující bohatou klientelu v Jakartě a Surabaye. Indonésie (čtvrtá nejlidnatější země světa) je pro ČR velice rychle rostoucím trhem, a to nejen v MICE a Incentive segmentech, ale i v segmentu Leisure travel.

  24.6.2015 více
Předchozí 1 2 3 4 5 6 14 27 39 52 Další