PR články

Na této stránce naleznete PR články o jižní Moravě.


 • Kongresů a konferencí v pololetí překvapivě ubylo

  Zatímco běžní zahraniční turisté míří letos do českých hotelů v rekordních počtech, lukrativní kongresová a firemní turistika šlápla ve druhém čtvrtletí nečekaně na brzdu. Píše o tom Jan Šindelář v deníku E15. 

  16.8.2011 více
 • Jak se zamykají vinice?

  Tradiční moravský vinařský zvyk zarážení hory (zarážání hory) okouzluje v podobě folklorní slavnosti návštěvníky jižní Moravy každý rok hlavně koncem srpna. Deník Blesk ve svém dnešním vydání vysvětluje jeho historii a zve na několik nejbližších akcí tohoto druhu.
   

  15.8.2011 více
 • Cyklostezka bude jako nová

  Dobrovolný svazek obcí Mikulovsko se pustil do opravy cyklotrasy mezi Mikulovem a Novým Přerovem. Ta je dlouhá téměř dvanáct kilometrů a v minulosti sloužila jako signální silnice pohraniční stráže. Dnes je mimo jiné hojně využívána jako cyklostezka. Je totiž součástí mezinárodní cyklotrasy Greenways Praha - Vídeň. 

  11.8.2011 více
 • Minaret získal bronz v soutěži rozhleden

  Lednický minaret - dílo architekta Josefa Hardtmutha z přelomu 18. a 19. století, získal v celostátním kole hlasování zpravodajského serveru iDNES třetí místo s více než tisícem hlasů. 

  10.8.2011 více
 • Labyrint je turistickým magnetem Brna

  Do Labyrintu pod Zelným trhem v Brně si za pár měsíců našlo cestu skoro dvacet tisíc lidí. Zájem je i o opravenou Jurkovičovu vilu a turistický minibus. Informuje o tom ve svém regionálním vydání Mladá fronta DNES. 

  6.8.2011 více
 • Jihomoravské památky lákají víc než vloni

  Jihomoravské hrady a zámky a další památky hlásí proti loňsku výrazně vyšší návštěvnost. Třeba zámek v Lednici má nejlepší sezónu za posledních pět let. Informovala o tom televizní stanice ČT 24. 

  5.8.2011 více
Předchozí 1 14 27 36 37 38 39 40 41 42 52 Další