PR články

Na této stránce naleznete PR články o jižní Moravě.


 • Lázně s chutí Moravy a Slezska

  „Lázně s chutí Moravy a Slezska" - to je název nového turistického průvodce, který na společné tiskové konferenci na veletrhu cestovního ruchu Regiontour představily čtyři moravské kraje. Píší o tom dnes Parlamentní listy.

  20.1.2014 více
 • GO a Regiontour vidělo přes 27 tisíc lidí

   Podle zprávy ČTK přišlo letos na veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour 27 tisíc lidí, což je jen nepatrně méně než loni. Mohli zde najít nabídku téměř 700 regionů, institucí či cestovních kanceláří z 18 zemí.

  20.1.2014 více
 • Turistické novinky jižní Moravy

  Jihomoravské regiony představily na veletrhu GO a Regiontour novinky, které si pro novou turistickou sezonu připravily. Za dobrými výlety nemusí Jihomoravané jezdit daleko. Deník Rovnost přinesl přehled těch nejzajímavějších v každém regionu.

  18.1.2014 více
 • Regiontour a Go za dveřmi

  Oblíbené veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour se letos zaměří na gastronomii a sportovní dovolené. Organizátoři čekají za čtyři dny až třicet tisíc návštěvníků. Dnes o tom informuje Brněnský deník, který upozorňuje na letošní zaměření veletrhů na regionální gastronomii a cykloturistiku.

  15.1.2014 více
 • Krumlov opravil první zámecké sály

  Týdeník Znojemsko si všímá současné situace na zámku v Moravském Krumlově, kde pět místností, navazujících na Rytířský sál, získalo zbrusu nová okna, dveře, výmalbu, štuky i parkety. Opravy přišly asi na osm milionů korun. Postupně zde vzniká nový magnet pro turisty. 

  15.1.2014 více
 • Nová sezonní výstava: Lichtenštejni

  Vedení slavkovského zámku představilo na veletrhu Regiontour program na letošní sezónu, kterou zahájí 27. března. Píše o tom Vyškovský deník. 

  15.1.2014 více
Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 14 27 39 52 Další