PR články

Na této stránce naleznete PR články o jižní Moravě.


 • Penziony na Vranovsku patří k nejlepším

   Loňští návštěvníci Vranovska a NP Podyjí byli s ubytovacími službami v této lokalitě spokojeni. V 80. rekreační sezoně Vranovska totiž svými hlasy výrazně podpořili místní kempy a penziony v celostátních anketách Kemp roku 2013 a Penzion roku 2013. O pořadí kempů a penzionů v žebříčcích anket rozhodovaly hlasy jejich návštěvníků.

  14.1.2014 více
 • Festival jídla: předprodej už začal

  Dieta po vánocích rozhodně nečeká milovníky dobrého jídla v Brně. Jak píše regionální deník, postará se o to grand restaurant festival, který startuje patnáctého ledna. Předprodej na gastronomickou akci už začal. 

  18.12.2013 více
 • Jurkovič, Mucha, Mahler. Nová stezka provede érou moderny

   Projít se rodným domem Josefa Hoffmanna a poté o pár kilometrů dál zamířit do domu Gustava Mahlera. A nebo se z prohlídky Janáčkova domečku vydat do Jurkovičovy vily a na další blízká místa spojená s odkazy slavných skladatelů, designérů či architektů.

  18.12.2013 více
 • Po stopách naší a rakouské moderny

  Upozornit na zajímavá a pozoruhodná místa a lidi motivovat k jejich návštěvě - to je základní myšlenka projektu Po stopách moderny, o kterém píše dnešní Právo. List připomíná, že nový projekt nese podtitul Mezinárodní kulturní a muzejní poznávací stezka po stopách kulturního dědictví jižní Moravy a severovýchodního Rakouska první poloviny 20. století. 

  18.12.2013 více
 • Moravská galerie spustila projekt pro turisty Po stopách moderny

   K poznání osobností jež se podílely v první polovině 20. století na formování moderního umění na jižní Moravě a v severovýchodním Rakousku má přispět nový projekt turistické trasy Po stopách moderny. Vede z Jihlavy přes Brno do Vídně a propojuje místa spojená s příběhem jednotlivých uměleckých osobností, jimiž jsou například Josef Hoffmann, Dušan Jurkovič a Leoš Janáček. O tiskové konferenci v Moravské galerii informovala dnes ČTK.

  17.12.2013 více
 • Moravská galerie pro turisty zdarma: Za jeden den tolik návštěvníků jako za měsíc

   První prosincový den - neděle - ukázal, že novinka Moravské galerie v podobě vstupného do stálých expozic zdarma zaujala. Galerii navštívilo za jeden den více než 150 lidí, což je srovnatelný počet jako za celý měsíc.

  2.12.2013 více
Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 14 27 39 52 Další