PR články

Na této stránce naleznete PR články o jižní Moravě.


 • Digitárium na hvězdárně láme rekordy

   V sobotu 2. listopadu 2013 Hvězdárna a planetárium Brno otevřela nové digitárium. A za pouhých 14 dní, tedy v sobotu 16. listopadu 2013, již přivítala desetitisícího návštěvníka tohoto výjimečného audiovizuálního zařízení. Je jím malá Anetka z Brna.

  18.11.2013 více
 • Po stopách Lichtenštejnů na jižní Moravě a v Dolním Rakousku

   Rod Lichtenštejnů po více než osm století budoval a dával tvář krajině, která je dnes jednou z perel pokladnice historického a kulturního bohatství České republiky i Rakouska. Centrála cestovního ruchu Jižní Morava a obec Wilfersdorf dnes na zpravodajském serveru Novinky zvou na cestu po stopách tohoto významného šlechtického rodu.

  18.11.2013 více
 • Otevřené sklepní uličky vyprávějí příběhy

  Objevili jste již na jižní Moravě ta zvláštní a krásná místa, obvykle na konci vesnice, kde lišky dávají dobrou noc, řádky vinic se z okolních svahů spouští až na střechy sklepních stavení a u vrat, vedoucích zdánlivě někam do země, na vás čeká lavička a stůl? 

  18.11.2013 více
 • Nejoblíbenější destinace na dovolenou

  Mezi nejoblíbenější zahraniční destinace Čechů patří Řecko, Chorvatsko a Turecko. Mezi českými regiony pak vítězí jižní Čechy, Praha a jižní Morava. Vychází to z hlasování ankety TTG Travel Awards 2013, která probíhala za podpory portálu Sdovolená.cz. 

  18.11.2013 více
 • Galerie Zetorů pro zájemce o legendy brněnského strojírenství

   Lahůdkou pro fanoušky techniky, putující za poznáním tradic české strojírenské výroby, může být v červnu otevřená galerie Zetorů. Informuje o ní ve svém zářijovém vydání měsíčník Brno Business & Style, který přináší řadu podrobností včetně informace, že společnost Zetor do výstavby galerie investovala 25 milionů korun.

  16.9.2013 více
 • Znojmo bude mít další vyhlídkovou věž

   V pořadí již třetí vyhlídková věž bude připravena pro místní obyvatele i turisty ve Znojmě. Informuje o tom dnes týdeník Znojemsko. Po Radniční a Vlkově věži se tou třetí stane Hranolová věž v hradebním příkopu fortifikačního systému Znojma.

  27.8.2013 více
Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 14 27 39 52 Další