PR články

Na této stránce naleznete PR články o jižní Moravě.


 • Očekávané Pálavské vinobraní? Zatím plné ruce práce

   Organizátoři Pálavského vinobraní mají plné ruce práce, aby naplnili očekávání návštěvníků. Jména hlavních hudebních hvězd jsou už jasná. Vinobraní se uskuteční 6. až 8. září. Informuje o tom dnešní regionální Deník ve svém zpravodajství z Mikulova.

  26.8.2013 více
 • Unikátní Lednicko-valtický areál má ojedinělou síť cyklostezek

  Lednicko-valtický areál je se svými dvěma sty kilometry čtverečními patrně nejrozsáhlejším člověkem uměle vytvořeným územím nejen v Evropě, ale na celém světě. A kolo patří k Podluží, kde se tato památka UNESCO nalézá, naprosto přirozeně. „Na starém předválečném vehiklu tady potkáte babku v kroji, stejně jako třeba manažera v obleku na horském kole," podotýkají autoři speciálního webu Lichtenštejnských stezek http://www.lichtenstejnske-stezky.cz/. 

  26.8.2013 více
 • Učili průvodce postarat se o hosty. I díky Masarykovi

   Centrála cestovního ruchu Jižní Morava uspořádala první školení svého typu pro průvodce z kraje. Píše o tom dnešní Brněnský deník Rovnost.

  14.8.2013 více
 • Pamatují také na handicapované turisty

  Více a lépe využívat veškerý turistický potenciál kraje a také na vyšší úrovni pracovat se zdravotně handicapovanými účastníky cestovního ruchu. To jsou dva hlavní body v končícím projektu Centrály cestovního ruchu Jižní Morava (CCRJM) Vědět a předávat, o kterém informuje dnešní Právo ve své regionální mutaci. 

  14.8.2013 více
 • Slavné historické osobnosti se mají stát jedním z receptů pro turistický ruch na jihu Moravy

  nformaci z dnešní tiskové konference Centrály cestovního ruchu Jižní Morava k projektu „ Vědět a předávat, naučme se postarat o své hosty," přinesl Český rozhlas Brno v podvečerních radionovinách. 

  13.8.2013 více
 • Jižní Morava má ještě rezervy v lákání turistů, chystá novinky

  Jižní Morava má ještě rezervy v lákání turistů. Chce do budoucna více propagovat místa spojená například s hudebním skladatelem Leošem Janáčkem, botanikem Gregorem Mendlem nebo prvním československých prezidentem Tomášem Garriguem Masarykem. Informuje o tom ČTK ve svém dnešním servisu z tiskové konference Centrály cestovního ruchu Jižní Morava.  

  13.8.2013 více
Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 14 27 39 52 Další