S kým a kam na dovolenou doma nebo v zahraničí?

Odpověď daly TTG TravelAwards, nejstarší a nejprestižnější anketa odborníků v cestovním ruchu v České republice, kterou každoročně pořádají odborné noviny TTG Czech. Chcete-li vědět, s kým nejlépe vyrazit na letní dovolenou s dětmi, je to cestovní kancelářEXIM tours. Nebo s kým do Ameriky? To nejlépe s cestovní kanceláří America Tours. ESO travel je, podle výsledků ankety, zase nejlepší pro cesty do Asie. 

V letošním, již osmnáctém ročníku se hlasovalo celkem v šestnácti kategoriích a mezi vítěze se dostalynejen společnosti, které se v soutěži umísťují pravidelně, ale i někteří nováčkové, např. Maximus Resort, který zvítězil v kategorii Nejlepší hotel v ČR pro individuální turistiku, nebo město Plzeň, vítěz kategorie Město nebo obec s nejvstřícnějším přístupem k cestovním kancelářím.

V letošním ročníku TTG TravelAwards se, oproti minulým ročníkům, zvýšil počet kategorií týkajících se domácího cestovního ruchu,“ uvedla majitelka a ředitelka TTG Czech Amara Zemplinerová. „Stále více Čechů je totiž toho názoru, že za krásnými zážitky není nutné jezdit pouze do zahraničí a dokonce se na některá místa v České republice rádi vracejí. Jsme rádi, že nejen kraje, ale i města a obce se do podpory cestovního stále aktivněji zapojují.“

Podrobnosti a výsledkovou listinu najdete v příloze.
 

Fotogalerie

Přiložené dokumenty