Tiskové zprávy

Na této stránce naleznete tiskové zprávy.


 • Anketa „Informační centrum roku 2018“

  Vyhlašovatelem prestižní ankety o titul „Informační centrum roku“ je Asociace turistických informačních center ČR (A.T.I.C. ČR) ve spolupráci s Vydavatelstvím KAM po Česku.

 • Festival Ibérica začíná již ve středu

   Nabídne galakoncert, duo Cortés & Gallardo, gastronomickou fiestu, výstavu obrazů a mnohé další.

  25.6.2018 více
 • Taneční Amadeus zahájí Dance Brno

   Amadeus Mozart. To je název úvodního představení baletního festivalu Dance Brno, které uvede 23. května brněnské Národní divadlo v budově Reduty na Zelném trhu, jež byla dějištěm koncertního vystoupení jedenáctiletého Amadea v roce 1767.

  21.5.2018 více
 • Vranovsko – víkend ve znamení oslav

   Uplynulý víkend zažila Vranovská přehrada netradiční slavnostní událost, která se nesla v duchu 80. let. Oslava s názvem Zahájení letní turistické sezóny 2018 v autokempingu Vranovská pláž sklidila mnoho pozitivních recenzí přímo v průběhu akce.

  16.5.2018 více
 • Zázrak v černém domě na scéně brněnské Reduty

   Uvedením autobiograficky inspirované hry brněnského dramatika Milana Uhdeho Zázrak v černém domě v režii Břetislava Rychlíka pokračuje (premiéra 27. dubna v divadle Reduta) dlouhodobý inscenační cyklus Národního divadla Brno nazvaný Spílání Brnu.

  26.4.2018 více
 • Ve Slavkově začali stavět cyklostezku do Hodějic

  Vždy nás potěší, když zjistíme, že roste infrastruktura pro cestovní ruch na Jižní Moravě. Příkladem je stavba nové cyklostezky ze Slavkova do Hodějic, po které se první cyklisté projedou už na začátku září. 

  24.4.2018 více
1 2 3 4 16 30 45 59 Další