Tiskové zprávy


 • Ochutnejte Brno a jižní Moravu s Gourmetem

  4. ročník průvodce brněnskou gastro scénou spatřil světlo světa. Letos se s ním můžete vydat vedle zavedených kategorií restuaurace, bistra, kavárny, cukrárny, vinárny, pivnice a bary i na luxusní „fine dining“ večeři a nebo si naplánovat celodenní výlet za město po naší krásné jižní Moravě.

 • Poznejte a ochutnejte rozmanitost jižní Moravy

  Poznejte a ochutnejte rozmanitost jižní Moravy, tak se jmenuje akce, které umožní návštěvníkům brněnského Zelného trhu během letošního léta a podzimu několikrát shlédnout a ochutnat rozmanité zemědělské a zahradnické produkty jižní Moravy. V praktických dílnách se také naučí, jak sezónní úrodu správně zpracovat. První akce proběhne od 20. do 22. června na Zelném trhu v Brně.

  30.5.2019 více
 • Cyklojízda u příležitosti 30. výročí pádu železné opony

  Letos uplyne již 30 let od pádu železné opony, nepropustné bariéry mezi někdejším Východem a Západem. Je to 30 let spolupráce, společných projektů a přeshraničního partnerství, o něž se zasloužily města, obce, regiony, spolky, sdružení a významné osobnosti z pohraničí.

  29.4.2019 více
 • Jižní Morava se chce turistům představit z „jiného úhlu“

  Jihomoravský kraj chce lákat české a slovenské turisty na místa a aktivity, které zůstávají ve stínu tradičních TOP cílů regionu. Jižní Moravu z „jiného úhlu“ představila na tiskové konferenci Centrála cestovního ruchu-Jižní Morava společně se zástupci pěti turistických destinací Jihomoravského kraje

  11.4.2019 více
 • Česká premiéra – Hledání ztraceného času

  Hledání ztraceného času, nikdy nedokončené sedmisvazkové olbřlímí dílo francouzského literárního génia Marcela Prousta, bude mít českou premiéru v brněnském Mahenově divadle12. dubna.

  10.4.2019 více
 • Divadelní svět se opět chystá do Brna

   Jubilejní desátý festival Divadelní svět Brno se letos uskuteční ve dnech 23. - 28. května a přátelům múzy Thálie nabídne více než padesát představení na téma Evropský sen.

  10.4.2019 více
1 2 3 4 17 34 50 66 Další