Tiskové zprávy

Na této stránce naleznete tiskové zprávy.


 • Z Brna se bude celoročně létat do pěti nových destinací

   Milán, Řím, Barcelona, Brusel, Lvov s celoročním provozem a v období červen až září Split a Dubrovník – to jsou nové destinace, kam se bude od příštího roku létat z brněnského letiště.

  14.12.2017 více
 • Cyrilometodějská stezka se představí na konferenci v Hodoníně

  Nad perspektivami Cyrilometodějské stezky v Jihomoravském kraji budou debatovat účastníci konference konané 30. 11. 2017 v Masarykově muzeu Hodonín.

  29.11.2017 více
 • Archeopark Pavlov zazářil v architektonických Oscarech

   Získal Českou cenu za architekturu 2017 i mimořádné ocenění za umístění stavby v krajině. Slavnostní galavečer 2. ročníku České ceny za architekturu přinesl hned dvojí významný úspěch pro Archeopark Pavlov. Sedmičlenná mezinárodní porota přiřkla budově muzea z pera architektů Radko Květa a Pavla Pijáčka hlavní cenu v této prestižní soutěži spolu s mimořádným oceněním za umístění stavby v krajině.

 • K 100. výročí republiky: Restart festivalu Tanec Brno

   Pokud incomingové cestovní kanceláře již před veletrhem Regiontour hledají turistické magnety, které by mohly v příštím roce zvýšit zájem tuzemských i zahraničních návštěvníků o moravskou metropoli, určitě by neměly pominout jedinečnou nabídku Národního divadla Brno, pořádajícího k oslavám 100 let od vzniku samostatného Československa ve dnech 23.5. - 16.6.2018 festival Dance Brno 100. Představí se na něm východoevropské špičky.

  28.11.2017 více
 • Vítězem DestinaCze 2017 se stala Skalní města Broumovska, 1. místo v kategorii Baroko všemi smysly získal Zámek Valtice

   Absolutním vítězem pátého ročníku soutěže o nejoblíbenější destinaci České republiky, kterou vyhlašuje agentura CzechTourism, se stala Skalní města Broumovska. V kategorii "Baroko všemi smysly" se na prvním místě umístil Zámek Valtice. Výsledky soutěže byly vyhlášeny na slavnostním večeru v rámci konference Fórum cestovního ruchu v Táboře.

 • MZM: Loučení s Palácem šlechtičen

   V pátek 1. prosince bude Moravské zemské muzeum pro veřejnost zavírat Palác šlechtičen, sídlo svého etnografického ústavu. Budovu v centru Brna totiž čeká zhruba dvouletá rekonstrukce a vybudování dvou nových stálých expozic, které návštěvníkům Brna po léta chyběly.

  24.11.2017 více
1 2 3 4 15 28 42 55 Další