Tiskové zprávy

Na této stránce naleznete tiskové zprávy.


 • Trail of Life v Bílých Karpatech

  Pamatujete si na dobu, kdy pro vás jízda na kole byla především ve znamení objevování světa? Právě takové zážitky vám poskytne oblast Bílých Karpat a v ní šetrně vedené MTB okruhy. 
  19.6.2017 více
 • Grand Prix České republiky se blíží, poslední měsíc zvýhodněných cen!

  Již za necelé 2 měsíce se na brněnském Masarykově okruhu opět rozburácí motory speciálů mistrovství světa silničních motocyklů MotoGP. Průběh letošního šampionátu slibuje vzrušující podívanou.  

  16.6.2017 více
 • Shakespeare v Mahenově divadle: Něco za něco

  Premiérou inscenace Shakespearovy „problematické“ komedie Něco za něco, kterou režíruje Martin Glaser a v níž hlavní role ztělesňují Václav Veselý (Vídeňský kníže), Martin Siničák (jeho náměstek Angelo) a Hana Tomáš Briešťanská (Isabela) Národní divadlo Brno 22. června na scéně Mahenova divadla uzavírá divadelní sezónu. 

  15.6.2017 více
 • 72. ročník Mezinárodního folklórního festivalu je za dveřmi

  Již 72. ročník Mezinárodního folklórního festivalu se uskuteční ve dnech 22. - 25. června ve Strážnici. Současně se bude konat také 35. ročník Folklórního festivalu Dětská Strážnice. Od čtvrtka do neděle se na pódiích v zámeckém parku i ve strážnickém skanzenu vystřídá na 2700 účinkujících z České republiky a zhruba tři stovky zahraničních v pětatřiceti pořadech.  

  14.6.2017 více
 • Vinobus zahájil každodenní provoz

  Vinobus VOC Znojmo, jehož cílem je podpora vinařské turistky na Znojemsku a rozšíření nabídky služeb a zážitků pro návštěvníky regionu, zahájil od 1. června každodenní provoz.

  3.6.2017 více
 • Archeopark Pavlov se umístil v prestižní národní soutěži Gloria musaealis

   Druhé místo v kategorii Muzejní počin roku 2016 získal dnes večer Archeopark Pavlov na slavnostním předávání cen Gloria musaealis.

  18.5.2017 více
1 2 3 4 14 27 39 52 Další