Tiskové zprávy


 • Lety do Mnichova v nových časech a s lepší návazností do celého světa

  Pozitivní zprávu přinese zimní letový řád brněnského letiště, který začne platit od 29. října 2017. Jihomoravskému kraji a městu Brnu se podařilo vyjednat se společností BMI Regional vhodnější časy večerní linky mezi Mnichovem a Brnem.  
   
  6.9.2017 více
 • Zastavte se v Modrých Horách, kiosek vám poradí kudy kam

  Další sezónu zahajují modrohorské informační kiosky, které návštěvníkům a milovníkům nejen cykloturistiky usnadňují orientaci v pestré nabídce služeb poskytované v Modrých Horách.

  27.7.2017 více
 • Grand Prix České republiky je za dveřmi, poslední šance na zvýhodněné vstupenky!

  Fanoušci rychlých motocyklů mají tento týden poslední šanci pořídit vstupenky na největší tuzemskou sportovní akci za zvýhodněné ceny. Možnost zakoupit většinu vstupenek až o 25 % výhodněji potrvá jen do soboty 15 července! Váhat by neměli zájemci o vstupenky na sedadlové tribuny, které zároveň umožňují pohyb po celém areálu a všech tribunách přírodních. V tuto chvíli jsou stále k dispozici volná místa na sedadlové tribuně T2 v prostoru startu a cíle a na tribuně T4 s výhledem na výjezd ze stadionu.

  10.7.2017 více
 • Salon vín hlásí 10 000 návštěvníka!!!

  28. června 2017 si zaplatil jeden z degustačních programů v roce 2017 desetitisící návštěvník degustační expozice Salonu vín ČR. Salon vín České republiky představuje sto nejlepších moravských a českých vín pro aktuální rok. Vína v letošní expozici uspěla v rekordní konkurenci 2020 moravských a českých vín od 157 vinařů a vinařských firem. Nejlepší stovka oceněná Zlatou medailí Salonu vín byla od 4. února nabízena zákazníkům tradičně ve stejnojmenné degustační expozici v historickém sklepení zámku Valtice.

  7.7.2017 více
 • TOP léto na jižní Moravě

  TOP léto na jižní Moravě

  Díky  nabídce Top výletních cílů získáte přehled o tom, co byste při návštěvě jižní Moravy neměli minout. Stát se Top výletním cílem není jenom tak, uchazeč musí splnit řadu kritérií, která se zaměřují především na kvalitu nabídky a poskytovaných služeb. V letošním roce se počet Top výletních cílů Jižní Morava navýšil na 33 a tak se můžete těšit na velkou dávku zážitků!

  30.6.2017 více
 • Trail of Life v Bílých Karpatech

  Pamatujete si na dobu, kdy pro vás jízda na kole byla především ve znamení objevování světa? Právě takové zážitky vám poskytne oblast Bílých Karpat a v ní šetrně vedené MTB okruhy. 
  19.6.2017 více
Předchozí 1 11 12 13 14 15 16 17 34 50 66 Další