Tiskové zprávy


 • Digifest na hvězdárně je za dveřmi

   Celkem 26 hodin a 25 minut byste museli sedět v sále digitária brněnské hvězdárny, kdybyste chtěli zhlédnout všech 66 pořadů, které budou uvedeny o víkendu 18. a 19. června na přehlídce DIGIFEST. Ta naváže na mezinárodní festival pořadů pro digitária Fulldome Festival Brno 2016. Své výtvory do soutěže poslali tvůrci z patnácti zemí světa. Více než 150 diváků z nich vybere ten nejlepší. Od 15. do 17. června bude festival vyhrazen pro pracovníky planetárií.

  30.5.2016 více
 • Divadelní svět Brno v plném proudu

   To nejlepší z české i světové divadelní tvorby představí festival Divadelní svět Brno (DSB), který se koná v Brně od 27. do 31. května. Pozvání přijaly přední soubory z Belgie, Izraele, Maďarska, Německa, Slovenska či Slovinska. Pořadatelé festivalu lákají také na řadu představení pro celou rodinu a na nevšední doprovodný program. Více na www.divadelnisvet.cz .

  30.5.2016 více
 • BOUTIQUE HOTEL KATERINA A RESTAURACE PANORAMA SLAVNOSTNĚ OTEVŘENY!

   Po 3 měsících ostrého provozu proběhlo slavnostní otevření Boutique Hotelu Katerina**** a restaurace Panorama. Pásku přestřihli hejtman Jihomoravského kraje JUDr. Michal Hašek, starosta města Znojmo Ing. Vlastimil Gabrhel, ředitelka Centrály cestovního ruchu Jižní Morava Zuzana Vojtová a Ing. Ivan Kuzin, majitel a provozovatel.

  28.5.2016 více
 • Archeopark Pavlov zve do doby lovců mamutů

   Přímo v místech, kde v období paleolitu žili naši předkové a v minulých desetiletích archeologové objevovali velké množství předmětů, dokumentujících život lovců mamutů, otevřelo mikulovské Regionální muzeum Archeologický park Pavlov. Předání této největší investice Jihomoravského kraje v kultuře byli v sobotu 28. května přítomni premiér Bohuslav Sobotka a hejtman Michal Hašek.

  28.5.2016 více
 • Vínománie - přehlílka moravských vín v Brně

   Přehlídka moravských vín na náměstí Svobody představí nabídku 27 vinařství a zahájí ji VUS Ondráš v tradičním festivalovém pořadu Folklor uprostřed Evropy plným tanečních, pěveckých a hudebních čísel.

  26.5.2016 více
 • Centrála cestovního ruchu slaví jubileum

   Setkáním s představiteli Jihomoravského kraje a města Brna, Svazu obchodu a cestovního ruchu, Fóra cestovního ruchu ČR a dalších partnerských organizací, špičkových turistických cílů, turistických informačních center jihomoravských měst a oblastí a dalších spolupracujících subjektů si dnes v Brně připomněla deset od svého vzniku Centrála cestovního ruchu – Jižní Morava, z.s.p.o., která zahájila svoji činnost v červnu 2006.

  23.5.2016 více
Předchozí 1 17 19 20 21 22 23 24 25 34 50 66 Další