Tiskové zprávy


 • Tvůrčí dílna mladých tanečníků v Divadle Reduta

  Choreografický ateliér 2015/2016 nebo chcete-li choreografi cké dílny, workshopy, nejsou v tanečním světě ničím novým. Primárním účelem těchto dílen je tedy podchycení mladých choreografi ckých talentů uvnitř souboru. Vždyť péče o budoucnost oboru je úzce propojena s kvalitní tvorbou a nejen interpretací. Na novém ročníku choreografi ckého ateliéru se tvorbou budou podílet nejen debutanti, to znamená ti, kteří si vyzkouší své schopnosti poprvé, ale i zkušenější tvůrci, kteří již mají své první choreografi e za sebou. 

  1.4.2016 více
 • Ceny DIVA 2015 znají své vítěze

  V pondělí 21. března proběhlo v Mahenově divadle slavnostní předávání cen Národního divadla Brno DIVA 2015. Diváci zvolili nejlepší umělce Národního divadla Brno. Slavnostním galavečerem provázel Ondřej Havelka.

  23.3.2016 více
 • Ochutnejte mazanec s vínem!

  Tuto výjimečnou kombinaci budete mít možnost vyzkoušet během Velikonoční degustace vín spojené s prohlídkou města Znojma v rámci programu Znojemských Velikonoc, kterou pro vás ve spolupráci s agenturou Navajn připravila Znojemská Beseda.

  18.3.2016 více
 • Carmen se vrací na brněnskou scénu

   Okouzlení pro uši i oči nabídne návštěvníkům Janáčkova divadla nová premiéra (18.3.) světoznámé Bizetovy opery Carmen, uváděná ani ne rok po derniéře předchozí brněnské inscenace, kterou mělo Národní divadlo Brno na repertoáru od roku 1996.

  17.3.2016 více
 • Cena vstupenek na Velkou cenu zůstává beze změn

  Cena vstupenek na letošní Grand Prix České republiky zůstává beze změny. Přestože měla první vlna prodeje skončit 6. března, po dohodě výkonného výboru Spolku pro GP ČR Brno mohou motocykloví fanoušci zakoupit lístky za výhodnější ceny až do konce března. Poté se cena mírně zvýší.

  7.3.2016 více
 • Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava prezentuje region v Koreji

  Panoramatický pohled na noční Hradčany, Staroměstské náměstí, ale i Český Krumlov či Mikulov mohou spatřit od 1. března cestující na rušné trase 7 soulského metra. Obrandované vizuály vycházejí ze společné kampaně CzechTourism a největšího lokálního tour operátora Hana Tour „Česko doporučená destinace měsíce března – poznejte Moravu“.

Předchozí 1 17 23 24 25 26 27 28 29 34 50 66 Další