Tiskové zprávy

Na této stránce naleznete tiskové zprávy.


 • Barokní divadlo ve Valticích se otevírá veřejnosti

  Po osmnáctiměsíční rekonstrukci byla ve Valticích dokončena rekonstrukce barokního divadla. Od pátku 7.8. 2015 mají návštěvníci možnost si interiér divadla prohlédnout v rámci vzdělávacího okruhu Národního centra divadla a tance. S ohledem na kapacitu prohlídek doporučujeme rezervaci (e-mail: valtice@npu.cz).

  7.8.2015 více
 • Slavnosti okurek poosmé vzdají hold rodinnému stříbru Znojemska

  Jsou tady už více než 440 let! A stále se jich nemůžeme nabažit. Šťavnatě zelené naskládané v zavařovacích sklenicích již stojí „rodinné stříbro“ Znojemska na startu dvoudenních oslav. Slavnosti okurek 6. a 7. srpna opanují centrum města již poosmé.

  4.8.2015 více
 • Filmové léto ve Znojmě lákalo diváky všech generací

  Letošní novinka v kulturním kalendáři – Filmové léto za Vlkovou věží – se setkala s velkým zájmem diváků. Ti měli možnost prožít příjemné večery v Kapucínské zahradě. Filmy na klasickém 35 mm pásu přivezl v rámci svého turné napříč Moravou Kinematograf Pavla Čadíka.

  21.7.2015 více
 • Nedělní program vinobraní ve znamení objevování Znojma

  Premiérový třídenní program – i to je novinkou letošního Znojemského historického vinobraní, které připadá na druhý zářijový víkend. Páteční a sobotní multižánrový program na deseti scénách, který nabídne špičky české a slovenské hudební scény, historický program v podání rytířů, šermířů a kejklířů či zábavné aktivity pro rodiny s dětmi, doplní odpočinková neděle. A pozor! Nedělní program je zcela zdarma!

  15.7.2015 více
 • Pátý ročník gastronomického festivalu „Jídlo z blízka“ zahájí 16. července

  Jste milovníci dobrého jídla a budete trávit alespoň část léta v Brně? Zajímáte se o to, odkud vaše jídlo pochází? Právě pro vás budou od 16. do 26. července připravena v rámci jubilejního pátého ročníku festivalu Jídlo z blízka speciální degustační menu z regionálních surovin za festivalové ceny či kulinářské dílny ve vybraných brněnských restauracích.

  14.7.2015 více
 • Nejlepší diplomová práce zaměřená na cestovní ruch je z jižní Moravy

  Barbora Robková, úspěšná studentka Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity v Brně získala za svoji diplomovou práci "Service design v tvorbě produktu cestovního ruchu" první místo v soutěži o nejlepší studentskou práci v cestovním ruchu pořádanou agenturou CzechTourism.

  8.7.2015 více
Předchozí 1 17 28 29 30 31 32 33 34 49 65 Další