Tiskové zprávy

Na této stránce naleznete tiskové zprávy.


 • Zahájení cyklistické sezóny v IDS JMK

  Od soboty 18. dubna do 28. září 2015 mohou cyklisté především o víkendech opět využít již tradiční linky cyklobusů IDS JMK doplňující síť vlaků a brněnské městské dopravy, v nichž lze jízdní kola převážet celoročně.

  29.6.2015 více
 • Znojemské kulturní léto 2015 oživí filmové projekce za Vlkovou věží

  Znojmo, 26. 6. 2015 - Znojemské kulturní léto vstupuje do své další sezony, nabídne bohatý program, který v letních měsících zpestří místním i návštěvníkům města jejich společenské vyžití. Letošní novinkou budou ve dnech 13. až 19. července filmové projekce za Vlkovou věží.

  26.6.2015 více
 • Do Česka se vrací oblíbený kontrabasista Avishai Cohen. Představí se v unikátním projektu s Filharmonií Brno

  Brno, Praha – 25. června Jeden z nejlepších světových kontrabasistů současnosti Avishai Cohen přijede 30. listopadu do Brna. V Bobycentru představí unikátní projekt nazvaný An Evening With Avishai Cohen, který kombinuje jazz a world music s majestátním zvukem symfonického orchestru. Populární Izraelec ve spolupráci s uznávaným aranžérem Robertem Sadinem upravil svoje oblíbené autorské i převzaté skladby pro více než padesátičlenný orchestr a na podzim vyrazí na evropské turné. Jedním z prvních potvrzených koncertů je právě ten brněnský s Filharmonií Brno, se kterou se o dva dny později představí i v prestižním vídeňském koncertním sále Konzerthaus. Vstupenky v ceně od 590 korun jsou v prodeji od 26. června na webu www.avishaicohen.cz a v běžných předprodejích.

  25.6.2015 více
 • Cyril a Metoděj – po stopách strhujícího příběhu: Kníže Rastislav ve čtvrtek ve Vyškově

  Historický průvod velkomoravského knížete Rastislava s družinou, poučení o Velké Moravě a o tom, jak se na ní žilo před příchodem slovanských věrozvěstů, kvízy a hry se soluňskými bratry Cyrilem a Metodějem, ukázky historických řemesel, hudba starých časů, fotokoutek, soutěže a kvízy pro celou rodinu – to všechno 25. června odpoledne nabídne cyrilometodějský program na nádvoří Muzea Vyškovska.

  24.6.2015 více
 • Výhodné vstupné na 68. ročník legendárního Pálavského vinobraní, festivalu vína, zážitků a hvězdných jmen končí 30. června!

  Opět o druhém zářijovém víkendu bude v Mikulově připraven aktivní program, který přiláká milovníky vína, fanoušky nejpopulárnějších českých kapel i rodiny s dětmi. Už jen do konce měsíce jsou v prodeji zvýhodněné vstupenky na celé tři dny vinobraní za 390 Kč.

 • JazzFestBrno vrcholí už tuto středu. Bobby McFerrin a Chick Corea rozezpívají plnou halu!

  Čtrnáctý ročník festivalu JazzFestBrno vygraduje koncertem dvou osobností, které uznává a obdivuje celý hudební svět. Hlasový kouzelník Bobby McFerrin a dvaadvaceti cenami Grammy ověnčený pianista Chick Corea se brněnskému publiku představí už tuto středu 17.6. od 19:30 v brněnské hale Vodova.

  15.6.2015 více
Předchozí 1 17 29 30 31 32 33 34 35 49 65 Další