Tiskové zprávy


 • Nedělní program vinobraní ve znamení objevování Znojma

  Premiérový třídenní program – i to je novinkou letošního Znojemského historického vinobraní, které připadá na druhý zářijový víkend. Páteční a sobotní multižánrový program na deseti scénách, který nabídne špičky české a slovenské hudební scény, historický program v podání rytířů, šermířů a kejklířů či zábavné aktivity pro rodiny s dětmi, doplní odpočinková neděle. A pozor! Nedělní program je zcela zdarma!

  15.7.2015 více
 • Pátý ročník gastronomického festivalu „Jídlo z blízka“ zahájí 16. července

  Jste milovníci dobrého jídla a budete trávit alespoň část léta v Brně? Zajímáte se o to, odkud vaše jídlo pochází? Právě pro vás budou od 16. do 26. července připravena v rámci jubilejního pátého ročníku festivalu Jídlo z blízka speciální degustační menu z regionálních surovin za festivalové ceny či kulinářské dílny ve vybraných brněnských restauracích.

  14.7.2015 více
 • Nejlepší diplomová práce zaměřená na cestovní ruch je z jižní Moravy

  Barbora Robková, úspěšná studentka Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity v Brně získala za svoji diplomovou práci "Service design v tvorbě produktu cestovního ruchu" první místo v soutěži o nejlepší studentskou práci v cestovním ruchu pořádanou agenturou CzechTourism.

  8.7.2015 více
 • Zahájení cyklistické sezóny v IDS JMK

  Od soboty 18. dubna do 28. září 2015 mohou cyklisté především o víkendech opět využít již tradiční linky cyklobusů IDS JMK doplňující síť vlaků a brněnské městské dopravy, v nichž lze jízdní kola převážet celoročně.

  29.6.2015 více
 • Znojemské kulturní léto 2015 oživí filmové projekce za Vlkovou věží

  Znojmo, 26. 6. 2015 - Znojemské kulturní léto vstupuje do své další sezony, nabídne bohatý program, který v letních měsících zpestří místním i návštěvníkům města jejich společenské vyžití. Letošní novinkou budou ve dnech 13. až 19. července filmové projekce za Vlkovou věží.

  26.6.2015 více
 • Do Česka se vrací oblíbený kontrabasista Avishai Cohen. Představí se v unikátním projektu s Filharmonií Brno

  Brno, Praha – 25. června Jeden z nejlepších světových kontrabasistů současnosti Avishai Cohen přijede 30. listopadu do Brna. V Bobycentru představí unikátní projekt nazvaný An Evening With Avishai Cohen, který kombinuje jazz a world music s majestátním zvukem symfonického orchestru. Populární Izraelec ve spolupráci s uznávaným aranžérem Robertem Sadinem upravil svoje oblíbené autorské i převzaté skladby pro více než padesátičlenný orchestr a na podzim vyrazí na evropské turné. Jedním z prvních potvrzených koncertů je právě ten brněnský s Filharmonií Brno, se kterou se o dva dny později představí i v prestižním vídeňském koncertním sále Konzerthaus. Vstupenky v ceně od 590 korun jsou v prodeji od 26. června na webu www.avishaicohen.cz a v běžných předprodejích.

  25.6.2015 více
Předchozí 1 17 29 30 31 32 33 34 35 50 66 Další