Tiskové zprávy

Na této stránce naleznete tiskové zprávy.


 • Mikulov chystá další dostaveníčko gourmetů

  Oslavou kvalitních moravských pokrmů a jejich snoubení se skvělými moravskými víny je již tradiční Mikulovský gourmetský festival (Mikulov Gourmet Festival), který se v tomto malebném vinařském městě uskuteční letos od čtvrtého do sedmého června již pošesté.

  18.5.2015 více
 • Týden města 2015 již od pondělí

  Již v pondělí 18.5. začíná v Brně akce Týden města, která si klade za cíl probudit zájem obyvatel o jejich město a dění kolem nich. Ulice Brna se změní na společné prostory pro sdílení, setkávání i zábavu, které snad leckoho přimějí se zastavit, zapojit se, či se alespoň pousmát.

  15.5.2015 více
 • Löw- Beerova vila otevře své brány

  Otevřením někdejší celnice a zahrady bude 27. května zahájeno zpřístupňování další významné brněnské rezidenční stavby veřejnosti. Secesní Löw-Beerova vila, která je dokladem bohatství významných židovských průmyslníků někdejšího „Moravského Manchesteru,“  prošla nákladnou památkovou obnovou, spolufinancovanou z evropských fondů.

  12.5.2015 více
 • Jste na cestách? Objevte Znojmo!

  Při cestování autem nebo autobusem po nejvýznamnější a nejvytíženější dopravní tepně České republiky, brněnské dálnici D1, budete mít v následujících letních měsících možnost vidět několik originálních a svěžích fotografií lákajících k návštěvě města Znojma a jeho regionu.

  12.5.2015 více
 • Vinobus spojí vinařské obce Znojemska

  Dopravu turistů mezi vinařskými obcemi Znojemska po trase dlouhé 62 kilometrů zajistí od dubna 2016 tzv. Vinobus – autobus s kapacitou 32 míst. Vinařskými obcemi bude projíždět čtyřikrát denně, start bude vždy v centru města u informačního střediska VOC Znojmo.

  11.5.2015 více
 • Stará pošta znovu otevřena

  Stará pošta- Austerlitz® jediná významná památka v soukromých rukou na Slavkovském bojišti, slouží opět veřejnosti. Po rekonstrukci byla slavnostně otevřena 5. května. Provozovatelem je firma Postilion, od dubna zde sídlí i Projekt Austerlitz, Austerlitz z.s a Středoevropská napoleonská společnost.

   

  6.5.2015 více
Předchozí 1 17 29 30 31 32 33 34 35 48 63 Další