Tiskové zprávy


 • Cyril a Metoděj – po stopách strhujícího příběhu: Kníže Rastislav ve čtvrtek ve Vyškově

  Historický průvod velkomoravského knížete Rastislava s družinou, poučení o Velké Moravě a o tom, jak se na ní žilo před příchodem slovanských věrozvěstů, kvízy a hry se soluňskými bratry Cyrilem a Metodějem, ukázky historických řemesel, hudba starých časů, fotokoutek, soutěže a kvízy pro celou rodinu – to všechno 25. června odpoledne nabídne cyrilometodějský program na nádvoří Muzea Vyškovska.

  24.6.2015 více
 • Výhodné vstupné na 68. ročník legendárního Pálavského vinobraní, festivalu vína, zážitků a hvězdných jmen končí 30. června!

  Opět o druhém zářijovém víkendu bude v Mikulově připraven aktivní program, který přiláká milovníky vína, fanoušky nejpopulárnějších českých kapel i rodiny s dětmi. Už jen do konce měsíce jsou v prodeji zvýhodněné vstupenky na celé tři dny vinobraní za 390 Kč.

 • JazzFestBrno vrcholí už tuto středu. Bobby McFerrin a Chick Corea rozezpívají plnou halu!

  Čtrnáctý ročník festivalu JazzFestBrno vygraduje koncertem dvou osobností, které uznává a obdivuje celý hudební svět. Hlasový kouzelník Bobby McFerrin a dvaadvaceti cenami Grammy ověnčený pianista Chick Corea se brněnskému publiku představí už tuto středu 17.6. od 19:30 v brněnské hale Vodova.

  15.6.2015 více
 • Divadelní léto v historických kulisách

  Již pošesté se letos od 21. června do 12 července promění prostor historického Biskupského dvora Moravského zemského muzea v divadelní scénu. Na letním jevišti pod věžemi Petrova uvidí obyvatelé i návštěvníci Brna čtyři inscenace jubilujícího Městského divadla Brno (za 70 let své existence vystřídalo několik názvů od Svobodného divadla až po Divadlo bratří Mrštíků). První z nich bude mít 21. června světovou premiéru - bude to komedie se zpěvy o brněnském géniovi, nazvaná „Mendel, aneb Vzpoura hrášků.“

  3.6.2015 více
 • Agentura CzechTourism otevřela zahraniční zastoupení ve Vídni

  Česká centrála cestovního ruchu otevřela po více než dvou letech samostatnou kancelář svého zahraničního zastoupení ve Vídni a CCRJM tento počin velice vítá. Počty rakouských turistů směřujících do regionů České republiky totiž stoupají.

  2.6.2015 více
 • Znojemské pivní slavnosti 2015

  Po roční pauze se můžeme ve Znojmě opět těšit na pivní slavnosti. Proběhnou v centru města v sobotu 13. 6. 2015, nově v režii Znojemské Besedy

  28.5.2015 více
Předchozí 1 17 30 31 32 33 34 35 36 50 66 Další