Tiskové zprávy

Na této stránce naleznete tiskové zprávy.


 • Lázně v Pasohlávkách možná postaví Číňané

  Rada Jihomoravského kraje na svém jednání 22. května 2015 schválila záměr jednat s čínským partnerem - provincií Hebei - o čínské účasti na rozvoji lázeňské zóny v oblasti Pasohlávek. Po zasedání rady o tom informoval hejtman kraje Michal Hašek, který celkový rozsah investic, o kterých se bude jednat, odhaduje až na 88 milionů Eur, tedy více než dvě miliardy korun.

  22.5.2015 více
 • Cryptomania trails

  Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava se v dubnu stala partnerem nového zajímavého turistického produktu – Cryptomania trails. Ptáte se, co se pod tímto trochu krkolomným názvem skrývá?

  20.5.2015 více
 • Mikulov chystá další dostaveníčko gourmetů

  Oslavou kvalitních moravských pokrmů a jejich snoubení se skvělými moravskými víny je již tradiční Mikulovský gourmetský festival (Mikulov Gourmet Festival), který se v tomto malebném vinařském městě uskuteční letos od čtvrtého do sedmého června již pošesté.

  18.5.2015 více
 • Týden města 2015 již od pondělí

  Již v pondělí 18.5. začíná v Brně akce Týden města, která si klade za cíl probudit zájem obyvatel o jejich město a dění kolem nich. Ulice Brna se změní na společné prostory pro sdílení, setkávání i zábavu, které snad leckoho přimějí se zastavit, zapojit se, či se alespoň pousmát.

  15.5.2015 více
 • Löw- Beerova vila otevře své brány

  Otevřením někdejší celnice a zahrady bude 27. května zahájeno zpřístupňování další významné brněnské rezidenční stavby veřejnosti. Secesní Löw-Beerova vila, která je dokladem bohatství významných židovských průmyslníků někdejšího „Moravského Manchesteru,“  prošla nákladnou památkovou obnovou, spolufinancovanou z evropských fondů.

  12.5.2015 více
 • Jste na cestách? Objevte Znojmo!

  Při cestování autem nebo autobusem po nejvýznamnější a nejvytíženější dopravní tepně České republiky, brněnské dálnici D1, budete mít v následujících letních měsících možnost vidět několik originálních a svěžích fotografií lákajících k návštěvě města Znojma a jeho regionu.

  12.5.2015 více
Předchozí 1 17 31 32 33 34 35 36 37 49 65 Další