Tiskové zprávy


 • Slevová karta pro Pálavu a okolí

  Nabídku slevových karet rozhojnila nyní Pálava Card, která je v prodeji od prvního května. Jedním z prvních prodejních míst, nabízejících tuto novinku v turistickém ruchu na jižní Moravě, je Turistické a informační centrum Velké Pavlovice. Kartu cenových výhod lze koupit ve dvou variantách – pro jednotlivce za 199 a pro rodiny za 399 Kč.

  4.5.2015 více
 • Baťův kanál letos s novinkou v Petrově

  Nové přístaviště pro 42 menších a dvě velkokapacitní lodě bude v srpnu otevřeno na Baťově kanálu v Petrově u Strážnice, necelý kilometr od proslaveného městečka vinných sklepů Plže. V omezeném režimu tam však mohou lodě kotvit už od začátku rekreační sezóny. Ta začala na tomto populárním vodním toku prvního května.

  1.5.2015 více
 • Vila Stiassni – další funkcionalistický klenot Brna

  Vila Stiassny – dílo vynikajícího brněnského tvůrce moderní meziválečné architektury Ernsta Wiesnera, otevřené po rozsáhlé rekonstrukci na sklonku minulého roku v Brně-Pisárkách – je od loňského prosince opět přístupné veřejnosti a doplňuje širokou nabídku jihomoravských cílů incentivního turismu.

  30.4.2015 více
 • Národní divadlo Brno uvádí Balet Gala Bajadéra

  Slavnostní úvod 14. ročníku mezinárodního festivalu RUSKÁ KULTURA V ČESKÉ REPUBLICE.

  V historickém pořadí již také ve 14. cyklu BALET GALA jsme pro Vás připravili mimořádné slavnostní představení baletu BAJADÉRA, které proběhně 7. května v 19 hod. v Janáčkově divadle v Brně.

  29.4.2015 více
 • Turistickou sezónu zahájí hrady a zámky

  První dubnový víkend bude v Jihomoravském kraji i letos ve znamení zahájení turistické sezóny na hradech a zámcích. 

  1.4.2015 více
 • Poutníci se vydají během Velikonočního putování z Křtin do Mikulova

  Poutník Petr Hirsch, který již pěšky putoval z Čech do Santiaga de Compostela, Říma nebo Jeruzaléma a nyní etapově jde pěšky kolem světa, organizuje ve dnech 3. – 5. dubna 2015 Velikonoční putování po svatojakubské cestě na jižní Moravě.

  1.4.2015 více
Předchozí 1 17 33 34 35 36 37 38 39 50 66 Další