Tiskové zprávy


 • Kraj mého srdce - II. ročník internetové ankety

  Kam po Česku a Incheba Praha připravili pod záštitou Asociace krajů ČR a Ministerstva pro místní rozvoj ČR již II. ročník internetové ankety Kraj mého srdce.

  4.10.2013 více
 • Turisty do Modrých Hor i nadále lákají info kiosky poskytující efektivní informace

  Mikroregion Modré Hory je i nadále velmi vyhledávanou destinací jižní Moravy. „Zajeté" jsou také informační kiosky. Jihomoravské obce Bořetice, Němčičky, Kobylí, Velké Pavlovice a Vrbice otevřely veřejnosti svůj unikátní projekt s názvem „Turistický produkt Modré Hory".

  5.9.2013 více
 • Pamatují také na handicapované turisty

  Více a lépe využívat veškerý turistický potenciál kraje a také na vyšší úrovni pracovat se zdravotně handicapovanými účastníky cestovního ruchu. To jsou dva hlavní body v končícím projektu Centrály cestovního ruchu Jižní Morava (CCRJM) Vědět a předávat, o kterém informuje dnešní Právo ve své regionální mutaci.

  14.8.2013 více
 • Soutěžte s námi o hodnotné ceny!

  Zveme vás k návštěvě vinařských sklepních uliček a jejich příběhů. Můžete v nich prožít vlastní příběh. Navštivte pět výstav o sklepních uličkách jižní Moravy ve vinařských obcích Nový Šaldorf, Pavlov, Bořetice, Prušánky, Znojmo a můžete vyhrát některý z pobytů ve vinařských oblastech.

  13.8.2013
 • Poutní pochod po Svatojakubské cestě z Brna do Drasenhofenu

  Přijměte pozvání na nově otevřenou Svatojakubskou cestu na jižní Moravě, na které se ve dnech 19. až 22. září 2013 uskuteční čtyřdenní organizovaný poutní pochod od centra Svatojakubských cest na Moravě, od kostela sv. Jakuba v Brně až do Drasenhofenu.

  13.8.2013 více
 • Pracuj jako animátor v Aqualand Moravia

  Aqualand Moravia zahajuje provoz nejmodernějšího aquaparku v ČR a hledá do svého kolektivu animátory. Casting se uskuteční 29.7. v Hotelu Slovan v Brně. 

  25.7.2013 více
Předchozí 1 17 34 42 43 44 45 46 47 48 50 66 Další