Tiskové zprávy

Na této stránce naleznete tiskové zprávy.


 • Do třetího ročníku gastronomického festivalu „Jídlo z blízka“ se zapojí 18 brněnských restaurací

   Kouzlo místních lahůdek i jejich cestu od vidlí až na vidličku odhalí návštěvníkům již třetí ročník letního gastronomického festivalu „Jídlo z blízka". Od 8. do 31. července si mohou hosté v osmnácti brněnských restauracích užívat jedinečná degustační menu připravená výhradně z čerstvých sezónních surovin od regionálních producentů.

  7.6.2013 více
 • Mistrovství světa historických kol IVCA Rally 2013 ve Veselí nad Moravou a okolí

  V květnu letošního roku, přesně ve dnech 22. až 26. května, se uskuteční ve Veselí nad Moravou mimořádná akce na mezinárodní Moravou již letitou tradici. Nejznámější cyklista na vysokém kole v našem okolí, ale troufám si říci i z celé naší republiky, je určitě pan Josef Zimovčák, který posunul jízdu na vysokém kole také do roviny dobročinné. 

  9.5.2013
 • Otevřou vesnický pivovar Ohrada

  Nový vesnický pivovar Ohrada ve stejnojmenném agrocentru ve Vískách u Letovic otevřou slavnostně v pátek 10. května. 

  7.5.2013 více
 • Pomozte při jednotné klasifikaci hotelů, vyhrajte pobyt v některém z nich

  Celoevropský on-line průzkum potřeb hostů v evropských ubytovacích zařízeních pořádá v současné době (do 31. května) unie Hotelstars Union, jejímž členem je také Česká asociace hotelů a restaurací. 

  7.5.2013 více
 • Na Slavnosti chřestu parním vlakem, vezměte i děti!

   Slavnosti chřestu v Ivančicích (17. - 19. května 2013) myslí na děti i jejich rodiče. Program nabízí spoustu zábavy pro nejmenší, ale taky prostor pro dospělé, aby v klidu ochutnali chřestové speciality nebo moravská vína. Velkou atrakcí pro rodiny s dětmi je pak speciální parní vlak, na který už můžete kupovat vstupenky.

  3.5.2013
 • Chřest přijede do Ivančic ochutnat i císařovna Sissi

  Ivančice na Brněnsku uspořádají chřestové hody už podevatenácté. Na náměstí budou lidé 17.-19.5. ochutnávat „šparglové" delikatesy od osmi restaurací a další podniky v celém městě chřest také zařadí na svůj jídelníček. Program největších chřestových slavností v republice letos návštěvníky vrátí do historie. V neděli přicestuje parním vlakem císařovna Sissi s celým doprovodem. Alžběta Bavorská byla totiž velkou milovnicí ivančického chřestu. 

  3.5.2013
Předchozí 1 17 33 43 44 45 46 47 48 49 65 Další