Tiskové zprávy

Na této stránce naleznete tiskové zprávy.


 • O vzdělávání v cestovním ruchu je velký zájem

   Agentura CzechTourism spustila 18. února 2013 registraci pro zájemce o vzdělávání v oboru cestovního ruchu s názvem „Rozvoj kvalifikační úrovně a kompetencí pracovníků v cestovním ruchu". Už za prvních čtrnáct dní je jasné, že o projekt je velký zájem. Do 4. března se přihlásilo více jak 197 společností z oblasti cestovního ruchu.

  8.3.2013
 • Vila Tugendhat rok v provozu, památková obnova plní očekávání

   Na konci února uplynul rok od chvíle, kdy byla po náročné dvouleté památkové obnově znovu zpřístupněna brněnská vila Tugendhat, klíčové dílo světové architektury z tvůrčí dílny Ludwiga Miese van der Rohe, figurující na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Město Brno při té příležitosti uspořádalo tiskovou konferenci.

  4.3.2013 více
 • Vědět a předávat – naučme se postarat o své hosty - Tomáš Garrigue Masaryk a jižní Morava

  Jednodenním kursem pro průvodce v cestovním ruchu, věnovaným tématu „T.G. Masaryk - syn kočího a kuchařky filozofem a prezidentem republiky" pokračovalo 28. února pilotní ověření nového projektu Centrály cestovního ruchu Jižní Morava nazvaného Vědět a předávat - naučme se dobře postarat o své hosty. 

  28.2.2013 více
 • Je u vás jako v ráji? Uzávěrka soutěže EDEN již 18. února

  Již 18. února má uzávěrku soutěž o titul Evropské excelentní destinace 2013. Sedmý ročník projektu Eden má letos téma Cestování bez bariér. Více informací o projektu a také o tom, kam poslat přihlášku najdete na webu pořádající agentury czechtourism http://www.eden-czechtourism.cz/ 

  13.2.2013
 • Úspěšná spolupráce v rámci projektu Zažít kraj vína a památek na kole

  Již v roce 2010 začala spolupráce Jihomoravského kraje, Nadace partnerství, Centrály cestovního ruchu - Jižní Morava a rakouského partnera Weinviertel Tourismus GmBH. na realizaci společného projektu Zažít kraj památek a vína na kole. Hlavním cílem projektu je spolupráce Jihomoravského kraje a Dolního Rakouska v oblasti cykloturistiky, která nese již konkrétní výsledky. 

  11.2.2013 více
 • Holiday World Award - Osobnost cestovního ruchu 2012, prestižní ocenění Zuzaně Vojtové, ředitelce CCRJM

   Prestižní ocenění Osobnost cestovního ruchu - Holiday World Award za rok 2012 převzala dnes na slavnostním zahájení veletrhu Holiday World v Praze Mgr. Zuzana Vojtová, ředitelka Centrály cestovního ruchu - Jižní Morava. Zvolila ji porota složená z 24 předních odborníků v cestovním ruchu. Cenu převzala Zuzana Vojtová z rukou ministra pro místní rozvoj Kamila Jankovského, ministra zemědělství Petra Bendla, jednatelky C.O.T. Media Evy Frindtové a generálního ředitele společnosti Incheba Praha Alexandra Rozina.

  7.2.2013 více
Předchozí 1 17 33 45 46 47 48 49 50 51 65 Další