Tiskové zprávy

Na této stránce naleznete tiskové zprávy.


 • Holiday World Award - Osobnost cestovního ruchu 2012, prestižní ocenění Zuzaně Vojtové, ředitelce CCRJM

   Prestižní ocenění Osobnost cestovního ruchu - Holiday World Award za rok 2012 převzala dnes na slavnostním zahájení veletrhu Holiday World v Praze Mgr. Zuzana Vojtová, ředitelka Centrály cestovního ruchu - Jižní Morava. Zvolila ji porota složená z 24 předních odborníků v cestovním ruchu. Cenu převzala Zuzana Vojtová z rukou ministra pro místní rozvoj Kamila Jankovského, ministra zemědělství Petra Bendla, jednatelky C.O.T. Media Evy Frindtové a generálního ředitele společnosti Incheba Praha Alexandra Rozina.

  7.2.2013 více
 • Vyhlášení výsledků ankety "Kraj mého srdce 2012"

  Vydavatelství Kam po Česku a výstavní společnost Incheba Praha spustily na sklonku roku 2012 internetovou anketu o turisticky nejoblíbenější kraj České republiky. Prvního ročníku ankety se zúčastnilo 4 697 hlasujících z celé republiky, kteří on-line přidělovali svůj hlas jednotlivým krajům v sedmi kategoriích. 

  5.2.2013 více
 • Vědět a předávat – naučme se postarat o své hosty. Ikona brněnského uměleckého Parnasu Leoš Janáček.

   Jednodenním kurzem pro průvodce v cestovním ruchu, věnovaným tématu „Leoš Janáček, ikona brněnského uměleckého Parnasu" pokračovalo ve čtvrtém lednovém týdnu pilotní ověření nového projektu Centrály cestovního ruchu Jižní Morava nazvaného Vědět a předávat - naučme se dobře postarat o své hosty.

  24.1.2013 více
 • Destinační agentury jižní a východní Moravy: Velkomoravská témata pro cestovní ruch

   Spolupráce na jednom z nosných témat, jímž je společné historické a kulturní dědictví Velkomoravské říše, která ovlivnila vývoj území jižní a východní Moravy v dávné minulosti, bude cílem spolupráce, na které se dohodly Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava a Centrála cestovního ruchu - Východní Morava. Memorandum o vzájemné spolupráci podepsaly ředitelky těchto destinačních agentur Zuzana Vojtová a Dana Daňová na letošním veletrhu cestovního ruchu v regionech Regiontour v Brně.

  17.1.2013 více
 • Jižní Morava dvakrát oceněna na veletrhu Regiontour

  Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava získala v soutěži o Velkou cenu cestovního ruchu na právě skončeném veletrhu cestovního ruchu Regiontour první místo v kategorii Nejlepší jednotná kampaň za ucelenou mediální prezentaci (katalog, plakát, webový portál, video, venkovní reklama atd.) projektu Netradiční místa pro netradiční setkání.

  17.1.2013 více
 • Kulturní stezka pro střed Evropy

  Výsledkům právě dokončeného průzkumu trhu, analyzujícího turistický potenciál kulturní stezky Stopy moderny na území jižní Moravy, Dolního a Horního Rakouska a Vídně, byl věnován dnešní workshop v Moravské galerii. 

  5.12.2012 více
Předchozí 1 17 33 46 47 48 49 50 51 52 65 Další