Tiskové zprávy

Na této stránce naleznete tiskové zprávy.


 • Vědět a předávat – naučme se postarat o své hosty. Ikona brněnského uměleckého Parnasu Leoš Janáček.

   Jednodenním kurzem pro průvodce v cestovním ruchu, věnovaným tématu „Leoš Janáček, ikona brněnského uměleckého Parnasu" pokračovalo ve čtvrtém lednovém týdnu pilotní ověření nového projektu Centrály cestovního ruchu Jižní Morava nazvaného Vědět a předávat - naučme se dobře postarat o své hosty.

  24.1.2013 více
 • Destinační agentury jižní a východní Moravy: Velkomoravská témata pro cestovní ruch

   Spolupráce na jednom z nosných témat, jímž je společné historické a kulturní dědictví Velkomoravské říše, která ovlivnila vývoj území jižní a východní Moravy v dávné minulosti, bude cílem spolupráce, na které se dohodly Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava a Centrála cestovního ruchu - Východní Morava. Memorandum o vzájemné spolupráci podepsaly ředitelky těchto destinačních agentur Zuzana Vojtová a Dana Daňová na letošním veletrhu cestovního ruchu v regionech Regiontour v Brně.

  17.1.2013 více
 • Jižní Morava dvakrát oceněna na veletrhu Regiontour

  Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava získala v soutěži o Velkou cenu cestovního ruchu na právě skončeném veletrhu cestovního ruchu Regiontour první místo v kategorii Nejlepší jednotná kampaň za ucelenou mediální prezentaci (katalog, plakát, webový portál, video, venkovní reklama atd.) projektu Netradiční místa pro netradiční setkání.

  17.1.2013 více
 • Kulturní stezka pro střed Evropy

  Výsledkům právě dokončeného průzkumu trhu, analyzujícího turistický potenciál kulturní stezky Stopy moderny na území jižní Moravy, Dolního a Horního Rakouska a Vídně, byl věnován dnešní workshop v Moravské galerii. 

  5.12.2012 více
 • Centrála cestovního ruchu Východní Moravy, o.p.s., vyhlašuje výběrové řízení na pozici Marketingový specialista

  Centrála cestovního ruchu Východní Moravy, o.p.s.,
  vyhlašuje výběrové řízení na pozici Marketingový specialista

  28.11.2012 více
 • Soutěž Ceny Kudy z nudy 2012 zná své vítěze

  Agentura CzechTourism, provozovatel portálu s tuzemskými turistickými nabídkami www.kudyznudy.cz, již zná vítěze soutěže Ceny Kudy z nudy 2012. Do letošního hlasování se zapojilo 20 tisíc lidí, kteří mezi 227 nominovaných aktivit rozdělili téměř 75 tisíc hlasů. Absolutním vítězem čtvrtého ročníku soutěže se stal zámek Lednice s nádherným krajinářským parkem v Lednicko-valtickém areálu, který je zařazen na seznamu světového dědictví UNESCO. Ceny byly předány v rámci slavnostního večera 2. ročníku Fóra cestovního ruchu v Pardubicích. 

  22.11.2012
Předchozí 1 17 33 46 47 48 49 50 51 52 65 Další