Tiskové zprávy


 • Je u vás jako v ráji? Uzávěrka soutěže EDEN již 18. února

  Již 18. února má uzávěrku soutěž o titul Evropské excelentní destinace 2013. Sedmý ročník projektu Eden má letos téma Cestování bez bariér. Více informací o projektu a také o tom, kam poslat přihlášku najdete na webu pořádající agentury czechtourism http://www.eden-czechtourism.cz/ 

  13.2.2013
 • Úspěšná spolupráce v rámci projektu Zažít kraj vína a památek na kole

  Již v roce 2010 začala spolupráce Jihomoravského kraje, Nadace partnerství, Centrály cestovního ruchu - Jižní Morava a rakouského partnera Weinviertel Tourismus GmBH. na realizaci společného projektu Zažít kraj památek a vína na kole. Hlavním cílem projektu je spolupráce Jihomoravského kraje a Dolního Rakouska v oblasti cykloturistiky, která nese již konkrétní výsledky. 

  11.2.2013 více
 • Holiday World Award - Osobnost cestovního ruchu 2012, prestižní ocenění Zuzaně Vojtové, ředitelce CCRJM

   Prestižní ocenění Osobnost cestovního ruchu - Holiday World Award za rok 2012 převzala dnes na slavnostním zahájení veletrhu Holiday World v Praze Mgr. Zuzana Vojtová, ředitelka Centrály cestovního ruchu - Jižní Morava. Zvolila ji porota složená z 24 předních odborníků v cestovním ruchu. Cenu převzala Zuzana Vojtová z rukou ministra pro místní rozvoj Kamila Jankovského, ministra zemědělství Petra Bendla, jednatelky C.O.T. Media Evy Frindtové a generálního ředitele společnosti Incheba Praha Alexandra Rozina.

  7.2.2013 více
 • Vyhlášení výsledků ankety "Kraj mého srdce 2012"

  Vydavatelství Kam po Česku a výstavní společnost Incheba Praha spustily na sklonku roku 2012 internetovou anketu o turisticky nejoblíbenější kraj České republiky. Prvního ročníku ankety se zúčastnilo 4 697 hlasujících z celé republiky, kteří on-line přidělovali svůj hlas jednotlivým krajům v sedmi kategoriích. 

  5.2.2013 více
 • Vědět a předávat – naučme se postarat o své hosty. Ikona brněnského uměleckého Parnasu Leoš Janáček.

   Jednodenním kurzem pro průvodce v cestovním ruchu, věnovaným tématu „Leoš Janáček, ikona brněnského uměleckého Parnasu" pokračovalo ve čtvrtém lednovém týdnu pilotní ověření nového projektu Centrály cestovního ruchu Jižní Morava nazvaného Vědět a předávat - naučme se dobře postarat o své hosty.

  24.1.2013 více
 • Destinační agentury jižní a východní Moravy: Velkomoravská témata pro cestovní ruch

   Spolupráce na jednom z nosných témat, jímž je společné historické a kulturní dědictví Velkomoravské říše, která ovlivnila vývoj území jižní a východní Moravy v dávné minulosti, bude cílem spolupráce, na které se dohodly Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava a Centrála cestovního ruchu - Východní Morava. Memorandum o vzájemné spolupráci podepsaly ředitelky těchto destinačních agentur Zuzana Vojtová a Dana Daňová na letošním veletrhu cestovního ruchu v regionech Regiontour v Brně.

  17.1.2013 více
Předchozí 1 17 34 46 47 48 49 50 51 52 66 Další