Tiskové zprávy

Na této stránce naleznete tiskové zprávy.


 • Soutěž Ceny Kudy z nudy 2012 zná své vítěze

  Agentura CzechTourism, provozovatel portálu s tuzemskými turistickými nabídkami www.kudyznudy.cz, již zná vítěze soutěže Ceny Kudy z nudy 2012. Do letošního hlasování se zapojilo 20 tisíc lidí, kteří mezi 227 nominovaných aktivit rozdělili téměř 75 tisíc hlasů. Absolutním vítězem čtvrtého ročníku soutěže se stal zámek Lednice s nádherným krajinářským parkem v Lednicko-valtickém areálu, který je zařazen na seznamu světového dědictví UNESCO. Ceny byly předány v rámci slavnostního večera 2. ročníku Fóra cestovního ruchu v Pardubicích. 

  22.11.2012
 • Zimní turistická sezóna v Lednici zahájena – nabídku aktivit od listopadu do března představuje projekt „OHŘEJTE SE V LEDNICI“

  Že městečko Lednice v srdci Lednicko - valtického areálu není jen místem vhodným k návštěvě v teplých měsících, se opět snaží dokázat obec i místní podnikatelé. A možností, jak se v zimě „ohřát v Lednici" je zde víc než dost. 

  14.11.2012 více
 • Pozvánka na tiskovou konferenci k projektu Netradiční místa pro netradiční setkání

  Dovolujeme si vás pozvat na tiskovou konferenci k projektu Netradiční místa pro netradiční setkání Centrály cestovního ruchu - Jižní Morava, která se uskuteční v rámci mezinárodního veletrhu cestovního ruchu a hotelnictví MADI TRAVEL MARKET v Praze na Výstavišti PVA EXPO dne 30.10 ve 12:00 /Konferenční sál 2/.

  23.10.2012 více
 • Zahájili stavbu nového Mendeliana

  Slavnostním poklepem na základní kámen nového Mendeliana - návštěvnického centra zaměřeného na zpřístupnění problematiky vědy a výzkumu v oblasti genetiky a molekulární biologie - zahájili dnes představitelé Moravského zemského muzea a statutárního města Brna stavbu v prostorách Biskupského dvora na brněnském Zelném trhu. 

  26.9.2012 více
 • Za vínem do Nosislavi

  Jubilejní desátý ročník Vinobraní pod hradbami se uskuteční ve dnech 8. - 9. září v Nosislavi.Na sobotu je připraven (začátek ve 13:30 hod. ) slavný průvod obcí od starosty městyse po otevřených sklepech pro malé i velké a večer s taneční kapelou Vebraband v areálu TJ Sokol. 

  7.9.2012 více
 • Nový turistický portál CENTROPE: Zážitky na dohled... nebo na několik kliků

  Máte několik dní volna a chuť vyrazit na výlet? Jste vášnivý cyklista a rád byste vyzkoušel novou cyklotrasu? Hledáte zajímavou atrakci nebo program na víkend pro své děti? Od této chvíle najdete odpovědi na svoje otázky pod jednou adresou na novém turistickém portálu http://www.tourcentrope.eu/. 

  2.8.2012 více
Předchozí 1 17 33 47 48 49 50 51 52 53 65 Další