Tiskové zprávy


 • Jižní Morava dvakrát oceněna na veletrhu Regiontour

  Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava získala v soutěži o Velkou cenu cestovního ruchu na právě skončeném veletrhu cestovního ruchu Regiontour první místo v kategorii Nejlepší jednotná kampaň za ucelenou mediální prezentaci (katalog, plakát, webový portál, video, venkovní reklama atd.) projektu Netradiční místa pro netradiční setkání.

  17.1.2013 více
 • Kulturní stezka pro střed Evropy

  Výsledkům právě dokončeného průzkumu trhu, analyzujícího turistický potenciál kulturní stezky Stopy moderny na území jižní Moravy, Dolního a Horního Rakouska a Vídně, byl věnován dnešní workshop v Moravské galerii. 

  5.12.2012 více
 • Centrála cestovního ruchu Východní Moravy, o.p.s., vyhlašuje výběrové řízení na pozici Marketingový specialista

  Centrála cestovního ruchu Východní Moravy, o.p.s.,
  vyhlašuje výběrové řízení na pozici Marketingový specialista

  28.11.2012 více
 • Soutěž Ceny Kudy z nudy 2012 zná své vítěze

  Agentura CzechTourism, provozovatel portálu s tuzemskými turistickými nabídkami www.kudyznudy.cz, již zná vítěze soutěže Ceny Kudy z nudy 2012. Do letošního hlasování se zapojilo 20 tisíc lidí, kteří mezi 227 nominovaných aktivit rozdělili téměř 75 tisíc hlasů. Absolutním vítězem čtvrtého ročníku soutěže se stal zámek Lednice s nádherným krajinářským parkem v Lednicko-valtickém areálu, který je zařazen na seznamu světového dědictví UNESCO. Ceny byly předány v rámci slavnostního večera 2. ročníku Fóra cestovního ruchu v Pardubicích. 

  22.11.2012
 • Zimní turistická sezóna v Lednici zahájena – nabídku aktivit od listopadu do března představuje projekt „OHŘEJTE SE V LEDNICI“

  Že městečko Lednice v srdci Lednicko - valtického areálu není jen místem vhodným k návštěvě v teplých měsících, se opět snaží dokázat obec i místní podnikatelé. A možností, jak se v zimě „ohřát v Lednici" je zde víc než dost. 

  14.11.2012 více
 • Pozvánka na tiskovou konferenci k projektu Netradiční místa pro netradiční setkání

  Dovolujeme si vás pozvat na tiskovou konferenci k projektu Netradiční místa pro netradiční setkání Centrály cestovního ruchu - Jižní Morava, která se uskuteční v rámci mezinárodního veletrhu cestovního ruchu a hotelnictví MADI TRAVEL MARKET v Praze na Výstavišti PVA EXPO dne 30.10 ve 12:00 /Konferenční sál 2/.

  23.10.2012 více
Předchozí 1 17 34 47 48 49 50 51 52 53 66 Další