Tiskové zprávy

Na této stránce naleznete tiskové zprávy.


 • Do muzea na knedlík...

  Pro návštěvníky výstavy „Sousedé na talíři - Die Nachbarn auf dem Teller" která je od 17. června do konce srpna otevřena v přízemí brněnského Paláce šlechtičen (vstup zdarma), uspořádali pořadatelé v úterý 21. června originální degustaci ovocných knedlíků z produkce firmy Svoboda z Blučiny.

  23.6.2011 více
 • Sousedé na talíři – Die Nachbarn auf dem Teller

  O tom, co nejvíc chutná na jižní Moravě a v Dolním Rakousku, stejně jako o tom, co oba těsně sousedící regiony v gastronomii odlišuje, vypráví výstava Sousedé na talíři - Die Nachbarn auf dem Teller, která dnes byla otevřena v brněnském Paláci šlechtičen, kde potrvá do konce srpna. Záštitu nad ní převzal hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek.

  17.6.2011 více
 • Centrála cestovního ruchu – Jižní Morava slaví jubileum

  Pět let od svého založení oslavila dnes Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava workshopem „Společně dosáhneme více," který se za účasti představitelů Jihomoravského kraje, Ministerstva místního rozvoje, agentury Czechtourism a dalších institucí uskutečnil v brněnském hotelu International. Zúčastnili se ho také partneři z Dolního Rakouska.

  15.6.2011 více
 • Slavnosti "Jídlo z blízka" pestře završují svůj program

  Už jen do této neděle je možné ochutnat lákavé menu z absolutně čerstvých surovin od moravských farmářů v šesti dobrých brněnských restaurantech za výhodnou cenu. Finišuje také doprovodný program slavností "Jídlo z blízka".

  8.6.2011 více
 • Přibývá leteckých spojů z Brna do Ruska

  Leteckých spojů mezi brněnským vzdušným přístavem a letišti v Moskvě a Petrohradě přibývá. V minulém týdnu oznámila zahájení provozu na lince Brno-Moskva (Vnukovo) ruská letecká společnost UTair, jejíž komfortní stroje Bombardier CRJ-200 zajišťují od 4. června spojení každé úterý, čtvrtek a sobotu.

  7.6.2011 více
 • Podpořte Brno v hlasování o budoucí destinaci z Bruselu

  Dostupnost Brna a tím i jižní Moravy je čím dál lepší. Zejména pak díky letišti. Z letiště Brno Tuřany je možné letět pravidelnými linkami do Milána, Londýna, Alicante, Říma, Moskvy a Petrohradu.

  30.5.2011 více
Předchozí 1 17 33 49 59 60 61 62 63 64 65 Další