Tiskové zprávy

Na této stránce naleznete tiskové zprávy.


 • Ryanair dále expanduje v České republice

  Nová linka do Alicante rozšíří letní letový řád z Brna.

  11.2.2011 více
 • Turistické produkty Mikulovska a partnerských regionů v roce 2011

  V nejteplejší části České republiky se rozkládá kraj plný přírodních krás, cenných historických památek, živých tradic, pohostinných lidí a kraj vína - region Mikulovsko.

  19.1.2011
 • Pořad "Kam jedeš?" sklízí po prvním roce úspěchy

  První rok projektu „Kam jedeš? - propagace výletů po méně známých destinacích jižní Moravy" přinesl tvůrcům pozitivní ohlasy od diváků i odborné veřejnosti. Česká média ve spolupráci s RTA JIŽNÍ MORAVA vyrobili v loňském roce 51 dvacetiminutových filmů, které divákům nabízí jednoduchý recept na jednodenní výlety.

  19.1.2011
 • Brněnské podzemí - Zpřístupnění Mincmistrovského sklepa a Labyrintu pod Zelným trhem

  Trvalé zpřístupnění brněnského podzemí široké veřejnosti je jedním z klíčových projektů statutárního města Brna, vedoucích k oživení centra města a zvýšení turistického zájmu o město. První etapa projektu Zpřístupnění brněnského podzemí zahrnuje dva samostatné celky: Mincmistrovský sklep na Dominikánském náměstí a Labyrint pod Zelným trhem.

  18.1.2011 více
 • Národní vinařské centrum s Vinařským fondem představují edici "KRAJEM VÍNA 2011"

  Na veletrzích cestovního ruchu GO a Regiontour ve dnech 13.-16.1.2011 představilo poprvé Národní vinařské centrum spolu s Vinařským fondem nové materiály edice KRAJEM VÍNA pro rok 2011.

  18.1.2011 více
 • V Brně vzniká centrum přírodovědného poznání

  Statutární město Brno připravuje jedinečné multivizuální centrum - Hvězdárnu a planetárium Brno -s technologicky i dramaturgicky nejmodernějšími přístupy k přírodovědnému vzdělávání, především v oboru neživé přírody. Smyslem nebude poučovat, nýbrž pozitivně motivovat, inspirovat a předvádět, že přírodní vědy jsou pro lidstvo nejen zajímavé, ale také velmi důležité.

  18.1.2011 více
Předchozí 1 17 33 49 62 63 64 65