BRuNO láká rodiny s dětmi

Nejmodernější herní centrum v ČR pro děti, nesoucí výmluvný název BRuNO, láká Brňany a návštěvníky moravské metropole už od konce listopadu 2015. Letos zažije svoji první celoroční sezónu.  BRuNO family park v Brně-Slatině je unikátní herní centrum pro celou rodinu, které na ploše 3800 m2 nabízí přes čtyři desítky atrakcí, dvě rodinné restaurace s narozeninovými salonky, programy ve třech tvořivých dílnách a dětské fitness cvičení.

Projekt je postaven na záměru poskytnout dětem i jejich rodičům nadstandardně vybavený prostor pro trávení volného času, ať již jde o nabídku pohybových aktivit, tvořivých činností, nebo jen odpočinku. Všechny atrakce poskytují šanci odvážným, ale zároveň zajišťují bezpečnost při aktivním pohybu po celém prostoru herního centra. Budova je dominantou obchodně zábavního areálu v Kigginsově ulici, již zdaleka rozpoznatelnou podle tzv. Čapího okna – věže s vyhlídkou, nabízející z výšky 22 metrů panoramatický pohled na Brno a okolí přírodní oblasti Stránské skály.

Hlavní prostor centra patří dětem a mládeži od 4 do 15 let. Dominují mu tři věže tzv. komíny ( Brunův, Opičí a Pavoučí) propojené spletí vzdušných tunelů, chodeb a lanovek. Komíny ústí do nejtemnější atrakce, systému 90 metrů dlouhých katakomb nazývaných Podzemní nory. V hlavním prostoru herního centra najdou návštěvníci trampolínu Brunův polštář, třípatrovou prostorovou síť, čtrnáctipatrový labyrint, lanové mosty a visuté žebříky, autodrom, moře s plovoucími lodičkami, lanovky, skluzavky, tobogány a další atrakce. Samostatný herní prostor Mláďata, určený dětem do čtyř let, je vybaven pečlivě vybranými hračkami a atrakcemi vhodnými pro tuto věkovou kategorii. V zábavním centru BRuNO nezapomněli ani na čekající rodiče – pro ty je tu zajištěn klid pro čtení nebo práci s vysokorychlostním internetem. Zábavu, pohodu a bezpečnost po celý den zajišťují profesionální animátoři.

Bližší informace o otevíracích hodinách, cenách atd. jsou uvedeny na webových stránkách  www.brunofamilypark.cz .