Národní divadlo Brno otevírá sezonu #bezrozdílu

 Národní divadlo Brno otevírá novou divadelní sezonu 2018/19 kampaní, která nese heslo #bezrozdílu. 

 V předchozích letech byly tvářemi těchto kampaní zaměstnanci divadla nebo diváci a kladly důraz na fakt, že divadlo utváří celá řada lidí v zákulisí, tedy mimo světla reflektorů, a v neposlední řadě také obecenstvo. 

Každý jeden divák je důležitý! NdB hraje pro všechny! Pro lidi všech vyznání, barev kůže, vzdělání, sexuální orientace, politického přesvědčení, od nejmladších po nejstarší… #bezrozdílu. Společnost je rozdělená, Národní divadlo Brno ji chce naopak spojovat. Příběhy, které zde uvidíte, jsou a vždy byly inspirovány životy lidí, jako jste vy.
Nyní zaměstnance a diváky v hlavní roli vystřídalo divadelní sedadlo, které putovalo po různých místech nejen v Brně, kde lidé #bezrozdílu žijí své každodenní životy. Obchod, zastávka, kostel, hřiště, sídliště a další prostory zachytil jeden z předních českých fotografů, držitel ceny Czech Press Photo, Vladimír KIVA Novotný. 
 
5. září 2018 od 19 hodin budou fotografie představeny na slavnostní vernisáži prodejní výstavy v divadle Reduta, která zde potrvá až do 30. září 2018. Výtěžek z prodeje autor věnuje vybraným dětským domovům.  Jste srdečně zváni! #bezrozdílu, těšíme se na Vás!