Novým Top výletním cílem VIDA! science centrum

Novým Top výletním cílem VIDA! science centrum

Top výletních cílů je nyní na jižní Moravě už 32! Od prosince 2015 se do projektu zapojilo VIDA! science centrum, které během roku provozu přilákalo 225 000 návštěvníků a splnilo přísné kvalitativní nároky pro zařazení mezi Top výletní cíle Jižní Morava.

Díky  nabídce Top výletních cílů získáte přehled o tom, co byste při návštěvě jižní Moravy neměli minout. Stát se Top výletním cílem není jenom tak, uchazeč musí splnit řadu kritérií, která se zaměřují především na kvalitu nabídky a poskytovaných služeb. V popředí našeho zájmu stojí host a touha splnit jeho přání ve vysoké kvalitě. I pro novou turistickou sezonu 2016 připravujeme novinky a lákavé nabídky pro naše návštěvníky.

Abyste se neztratili v „džungli“ tipů na výlety, je vám k dispozici přehledná webová stránka www.vyletnicile.cz. Získáte zde komplexní přehled o jednotlivých cílech, o jejich historii i současnosti, nabídce a doprovodných službách, nechybějí důležité kontakty, informace o otevíracích dobách i cenách a pozvánky na aktuální akce.  Na veletrzích cestovního ruchu, např. Regiontour v Brně (14. – 17. 1. 2016), se můžete těšit na nové letáky a trhací mapy Top výletních cílů.