Vranovsko – víkend ve znamení oslav

 Uplynulý víkend zažila Vranovská přehrada netradiční slavnostní událost, která se nesla v duchu 80. let. Oslava s názvem Zahájení letní turistické sezóny 2018 v autokempingu Vranovská pláž sklidila mnoho pozitivních recenzí přímo v průběhu akce.

 Lidé si užívali pohodu, rodinné prostřední a zábavné aktivity přímo v malebné krajině okolo Vranovské přehrady zpříjemněné slunečným počasím.
V pátek 11. května 2018 brány Vranovské pláže přivítaly návštěvníky v retro náladě, která je neopustila po celý víkend. V 16 hodin zahájil nabitý program náš maskot sumec Lech dětskou diskotékou přímo u hlavní scény, kam se seběhlo mnoho malých tanečníků užívající si legrační kreace animátora. Páteční večer patřil hudbě. V 18 hodin nastoupili mladí talentovaní hudebníci jménem Strideo z Nových Bránic. Kluci předvedli úžasnou podívanou pro celé obecenstvo. Ve 20 hodin je vystřídala zkušená hudební skupina ze Znojma Team Revival, která roztančila a potěšila většinu hostů vranovské oslavy. V sobotu i v neděli návštěvníkům zpříjemnilo den ranní rozhlasové hlášení týkající se denního harmonogramu, počasí a rychlé rozcvičky, která se setkala s pozitivním ohlasem. Všichni si nostalgicky zavzpomínali na časy nedávno minulé. Víkendová dopoledne patřila plavbě po přehradě, kde jste mohli obdivovat malebná zákoutí okolní krajiny. Hlavní program byl naplánován na sobotní odpoledne v podobě zábavných, hudebních a sportovních aktivit pro všechny věkové kategorie. Ve 14 hodin hlavní scénu rozzářila děvčata v úborech s tanečním vystoupením. Následně se mohli návštěvníci zúčastnit rodinné soutěže o krásné ceny Zpívá celá rodina. Pro nejmenší účastníky byly připraveny dětské soutěže. Po celou dobu dětem dělal společnost náš sumec Lech. Poté byla řada na organizátorech slavnosti – oblečeni do červeno-bílých úborů nastoupili na značky a předvedli připravenou sestavu cviků za doprovodu tematické hudby. Jako cvičební pomůcky si zvolili nafukovací hračky od tuzemského výrobce Fatra Napajedla. V 18 hodin byla připravena další hudební vystoupení. Jako první se představila skupina mladých, talentovaných hudebníků jménem Rock Strings z Ivančič, kteří rozehřáli publikum pro následující zkušenou kapelu Katapult Revival ze Znojma. Publikum si rádo zatančilo na známé hity. Po 22. hodině rozsvítil oblohu nad Vranovskou pláží ohňostroj podmalovaný tematickou hudbou. Zajistil tak báječnou podívanou a všichni si odnesli příjemný zážitek. Poté každý buď zavítal k táborákovému ohni, kde si mohl opéct buřty a zazpívat tramské šlágry u kytary anebo navštívil retro diskotéku v restauraci U Karličky. Příjemnou atmosféru a moře zábavy na moravské Jadranu si hosté užili do sytosti! Všichni se již těšíme na další ročník Zahájení letní turistické sezóny 2019.
Závěrem patří poděkování týmu Bakchus aktivity, restauraci U Karličky a Lodní dopravě Vranov za podporu během akce.

Vranovská pláž, s.r.o.
Alice Ratajová
Specialista Marketingu
Tel.: +420 778403071, email: marketing@vranovska-plaz.cz

Fotogalerie