Zastavte se v Modrých Horách, kiosek vám poradí kudy kam

Další sezónu zahajují modrohorské informační kiosky, které návštěvníkům a milovníkům nejen cykloturistiky usnadňují orientaci v pestré nabídce služeb poskytované v Modrých Horách.

Tento projekt pětice jihomoravských obcí - Bořetice, Němčičky, Kobylí, Velké Pavlovice a Vrbice byl představen v roce 2011 pod názvem "Turistický produkt Modré Hory". Tato interaktivní zařízení zabudovaná v každé ze zmiňovaných obcí, funguje jako malá elektronická verze informačního centra. Naleznete zde aktuální informace o veškerých akcích v regionu, o otevřených sklepech, o ubytování, restauracích a jiné.
V minulém roce byly jednotlivé kiosky vybaveny reflexními ikonami, které uživatele upozorňují na aktivování monitoru dotykem, z důvodu prodloužení životnosti displejů. Jak také dokazují statistické údaje, v letním období měsíční návštěvnost dosahuje téměř 60 000 shlédnutí.
Mikroregion Modré Hory patří mezi hojně vyhledávané destinace jižní Moravy a tento projekt zásadně přispívá ke zlepšení služeb poskytovaných v rámci cestovního ruchu.

Projekt je spolufinancován dotací z ROP Jihovýchod ve výši 4,4 milionu korun.


www.modrehory.cz

Přiložené dokumenty