Další aktivity

V této sekci najdete výčet dalších aktivit, kterými se CCRJM zabývá, jde především o výstupy z realizovaných press tripů pro domácí a zahraniční novináře či blogery a fam tripů pro domácí či zahraniční zástupce incomingových cestovních kanceláří.


 • Presstrip pro novináře z UK

  Na začátku roku 2017 Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava připravila presstrip pro britského novináře Davida Whitleyho, který spolupracuje s deníkem The Sun a spravuje svůj vlastní blog Grumpy Traveller.

  12.1.2017 více
 • CCRJM zrealizovala ve spolupráci s partnery více než 50 fam a press tripů

  Významnou část marketingových aktivit CCRJM představuje organizace press a fam tripů. Jedná se o poznávací cesty pro novináře a zástupce cestovních kanceláří z České republiky i zahraničí. V roce 2016 proběhlo na jižní Moravě těchto cest ve spolupráci s partnery v regionu více než 50.

  4.1.2017 více
 • The Travel Vlogger - TOP 10 Things to Do in the Czech Republic

   Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava, z.s.p.o. připravila ve spolupráci se zahraničním zastoupení Agentury CzechTourim v New Yorku press trip pro dva americké blogery, kteří působí pod jménem The Travel Vlogger.

  27.7.2016 více
 • Jižní Moravu navštívili food blogeři "With Husband in Tow"

  Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava, z.s.p.o. připravila ve spolupráci se zahraničním zastoupení Agentury CzechTourim v New Yorku press trip pro dva americké food blogery, kteří působí pod jménem With Husband in Tow.

  14.7.2016 více
 • Fam trip pro Latinskou Ameriku

   Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava, z.s.p.o. připravila ve spolupráci se zahraničním zastoupením Agentury CzechTourim pro Mexiko a Latinskou Ameriku fam trip pro zástupce incomingových cestovních kanceláří.

  7.7.2016 více
 • Press trip pro severské novináře

  Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava, z.s.p.o. připravila ve spolupráci se zahraničním zastoupení Agentury CzechTourim pro Skandinávii a Švédsko press trip pro novináře v termínu 5.-9.6.2016.

  29.6.2016