Další aktivity

V této sekci najdete výčet dalších aktivit, kterými se CCRJM zabývá, jde především o výstupy z realizovaných press tripů pro domácí a zahraniční novináře či blogery a fam tripů pro domácí či zahraniční zástupce incomingových cestovních kanceláří.


 • Jižní Moravu navštívili food blogeři "With Husband in Tow"

  Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava, z.s.p.o. připravila ve spolupráci se zahraničním zastoupení Agentury CzechTourim v New Yorku press trip pro dva americké food blogery, kteří působí pod jménem With Husband in Tow.

  14.7.2016 více
 • Fam trip pro Latinskou Ameriku

   Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava, z.s.p.o. připravila ve spolupráci se zahraničním zastoupením Agentury CzechTourim pro Mexiko a Latinskou Ameriku fam trip pro zástupce incomingových cestovních kanceláří.

  7.7.2016 více
 • Press trip pro severské novináře

  Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava, z.s.p.o. připravila ve spolupráci se zahraničním zastoupení Agentury CzechTourim pro Skandinávii a Švédsko press trip pro novináře v termínu 5.-9.6.2016.

  29.6.2016
 • Královské mystérium-italský press trip

  Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava, z.s.p.o. připravila ve spolupráci se zahraničním zastoupením Agentury CzechTourim v Itálii press trip pro italské novináře na téma Královské mystérium.

  29.6.2016 více
 • Brno: město, které existuje

   Novináři z magazínu Travel Digest navštívili Brno v termínu 1.-3.4.2016.

  2.5.2016 více
 • Centrála pomáhá filmovým a televizním štábům

  Filmová kancelář Jižní Morava je novou službou jihomoravské Centrály cestovního ruchu, určenou filmovým a televizním štábům.

  17.9.2013 více