Další aktivity

V této sekci najdete výčet dalších aktivit, kterými se CCRJM zabývá, jde především o výstupy z realizovaných press tripů pro domácí a zahraniční novináře či blogery a fam tripů pro domácí či zahraniční zástupce incomingových cestovních kanceláří.


 • Centrála pomáhá filmovým a televizním štábům

  Filmová kancelář Jižní Morava je novou službou jihomoravské Centrály cestovního ruchu, určenou filmovým a televizním štábům.

  17.9.2013 více
 • Fotosoutěž „Vyfoťte léto na jižní Moravě"

  Vážení milovníci cestování a fotografování, Jihomoravský kraj vyhlašuje fotografickou soutěž, do které můžete přihlašovat Vaše fotografie z výletů a dovolené po jižní Moravě. Zapojte se, pochlubte se a ukažte nám jižní Moravu Vašima očima. Odměnou pro ty nejlepší budou zajímavé ceny.

  3.8.2012 více
 • Moravia Convention Bureau zakládajícím členem Czech Convention Bureau

  Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava je od 1.1.2010 zakládajícím členem národního Czech Convention Bureau. Nabídku kongresové, veletržní a incentivní turistiky regionu bude propagovat pod značkou Moravia Convention Bureau.

  8.1.2010 více
 • Regionální Turistické informační centrum - Jižní Morava

  Naprostou novinkou bude od 1. srpna 2009 otevření regionálního Turistického informačního centra - Jižní Morava, které v rámci společného projektu připravila Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava (dále CCRJM) ve spolupráci s Brněnským kulturním centrem (dále BKC). Jedná se o novou informační službu pro Brňany, ale také pro domácí i zahraniční návštěvníky města Brna.

  31.7.2009 více