Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Na této stránce naleznete informace o dostupných mobilních aplikacích, které by Vás mohly zajímat, ať už jste návštěvník, nebo žijete na Moravě.

Pro snadné stahování všech mobilních aplikací jižní Moravy jsme pro vás připravili nový publikační portál South Moravia, který sdružuje vytvořené aplikace CCRJM, ale také prověřené aplikace jejích partnerů. Publikační portál je k dispozici pro uživatele mobilních zařízení pracujících jak s operačním systémem Android, tak Apple. Portál si lze stáhnout pod názvem South Moravia z katalogu Google Play (Android) nebo katalogu AppStore (iOS).

Jednotlivé mobilní aplikace si můžete prolistovat také ve svém zařízení na webové stránce www.ccrjm.eu  

South Moravia Portal lze stáhnou také načtením těchto QR kódů:

App Store

      

 

 

 

 

        Google Play (Android)                                                                   App Store (iOS)

 

 


 • Morava napoleonská

  Morava napoleonská

  Díky mobilní aplikaci Morava napoleonská se dozvíte mnoho zajímavostí o místech na jižní Moravě, kde se tvořily evropské dějiny. Aplikace vás zavede na dávná bitevní pole napoleonských tažení, do zámeckých komnat i zajímavých muzejních expozic.

 • Mobilní a interaktivní zážitky z příhraničních regionů

   Aplikace vznikla v rámci realizovaného projektu a poskytuje komplexní turistický a navigační systém po vybraných turistických atraktivitách jižní Moravy a Trnavského samosprávného kraje. Cílem je usnadnit návštěvníkům navigaci v obou příhraničních regionech a umožnit nalézt vybrané turistické cíle a služby v jejich okolí. Objekty je možno nejen vypsat v seznamu, zakreslit na mapě, ale také zobrazit v rámci rozšířené reality (augmented reality).

  30.6.2015 více
 • Mendelianum - atraktivní svět genetiky

  Mendelianum - atraktivní svět genetiky

  Multimediální publikace o výstavě Mendelianum, přibližuje atraktivní svět genetiky. Centrum Mendelianum je vybudováno v autentických prostorech, kde zasedala Mendelova vědecká společnost a nabízí jedinečný výlet do světa genetiky, vědy a výzkumu!

 • Moravia Convention Bureau

  Moravia Convention Bureau

  Katalog Moravia Convention Bureau nabízí přehled konferenčních míst na jižní Moravě a ve městě Brně. Tento nástroj Vám pomůže snadno najít vhodné místo pro Vaši akci. Můžete vybírat z nabídky velkých konferenčních sálů s kapacitou více než 1000 účastníků a také z nabídky menších seminárních hotelů.

 • Netradiční místa pro netradiční setkání

  Netradiční místa pro netradiční setkání

  Multimediální publikace pojednává o netradičních lokalitách vhodných pro setkávání větších skupin lidí různých příležitostí jako např. svatby, oslavy, firemní akce, školení apod.

 • Sklepní uličky

  Sklepní uličky

  Aplikace vznikla v rámci realizovaného projektu komplexního turistického informačního a navigačního systému po sklepních uličkách na jižní Moravě.