Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Na této stránce naleznete informace o dostupných mobilních aplikacích, které by Vás mohly zajímat, ať už jste návštěvník, nebo žijete na Moravě.

Pro snadné stahování všech mobilních aplikací jižní Moravy jsme pro vás připravili nový publikační portál South Moravia, který sdružuje vytvořené aplikace CCRJM, ale také prověřené aplikace jejích partnerů. Publikační portál je k dispozici pro uživatele mobilních zařízení pracujících jak s operačním systémem Android, tak Apple. Portál si lze stáhnout pod názvem South Moravia z katalogu Google Play (Android) nebo katalogu AppStore (iOS).

Jednotlivé mobilní aplikace si můžete prolistovat také ve svém zařízení na webové stránce www.ccrjm.eu  

South Moravia Portal lze stáhnou také načtením těchto QR kódů:

App Store

      

 

 

 

 

        Google Play (Android)                                                                   App Store (iOS)

 

 


 • Kulturní stezka po stopách moderny

  Kulturní stezka po stopách moderny

  Tato mulitmediální publikace atraktivním způsobem prezentuje osm objektů spojených s modernou první poloviny 20. století. Za všechny jmenujme alespoň Vilu Tugendhat a Jurkovičovu vilu v Brně.

 • Janáček a Brno

  Janáček a Brno

  Multimediální publikace pojednává o jednom z nejhranějších autorů současnosti – Leoši Janáčkovi a jeho působení ve městě Brně.

 • Kraj, kde je radost žít

  Kraj, kde je radost žít

  Propagační materiál prezentující Jihomoravský kraj z hlediska hospodářského, ekonomického, inovativního a také informující o dopravě, vzdělání, podpoře podnikání, investicích a o kultuře a volném čase v regionu.