Propagační materiály

Na těchto stránkách jsme pro Vás připravili přehled vydaných propagačních materiálů CCRJM, jedná se např. o letáky, brožury, slovníčky nebo mapy.

Materiály si můžete vyzvednout v našem TIC Jižní Morava na Radnické 2 v Brně nebo stáhnout na těchto stránkách ve formátu pdf do Vašeho počítače. Odběr většího množství materiálů je nutné konzultovat předem na tel.: +420 542 210 088 nebo info@ccrjm.cz.  


 • Cyklomapy Jižní Morava - Weinviertel

  Cyklomapy Jižní Morava - Weinviertel

  V rámci projektu "Zažít kraj vína a památek na kole" byly vydány společné cyklomapy regionu Jižní Morava - Weinviertel. Vydejte se na kole přes hranice! 

  Jazykové mutace: ČJ/NJ

  Mapy více
 • Cykloslovníček

  Cykloslovníček

  V rámci projektu Zažít kraj vína a památek na kole byl vydán Cykloslovníček, dobrý pomocník při vašich přeshraničních výletech. Slovníček obsahuje obvyklé fráze, popis částí kola a příslušenství, umožní zajistit si ubytování nebo si objednat v restauraci. 

  Jazykové mutace: ČJ/AJ/NJ

  Tematické materiály více
 • Tam, kde byla železná opona

  Tam, kde byla železná opona

  Brožura Nadace Partnerství vás seznamuje s několika evropskými projekty, které využívají téma historie železné opony a přírodních krás v jejím koridoru z hlediska šetrné turistiky na území Jihomoravského kraje a jejich přesahu do Dolního Rakouska.

  Jazykové mutace: ČJ

  Tematické materiály, Mapy více
 • Regionální potraviny a výrobky

  Regionální potraviny a výrobky

  V rámci projektu „Trh regionálních potravin a výrobků-online“ byla vydána brožurka s informacemi o projektu, partnerovi projektu Leader Region Weinviertel Ost a jeho aktivitách a seznamem producentů a prodejců regionálních potravin a výrobků na jižní Moravě. 

  Jazykové mutace: ČJ/NJ

  Tematické materiály více
 • Kraj slunce

  Kraj slunce

  V rámci projektu „Jižní Morava - oblíbená domácí destinace" byl vydán leták s tématem Kraj slunce. Zahrnuje čtyřdenní tipy na trávení volného času v jednotlivých regionech jižní Moravy. Distribuce probíhá formou příbalových letáků novin a magazínů v České republice a na Slovensku, dále je zájemcům k dispozici na TIC Jižní Morava a veletrzích cestovního ruchu.

  Jazykové mutace: ČJ, SK

  Tematické materiály více
 • Nabídka pro kongresové velvyslance

  Nabídka pro kongresové velvyslance

  Informační leták Moravia Convention Bureau s představením destinace a nabídkou služeb pro organizátory akcí a kongresové velvyslance. 

   Jazykové mutace: ČJ

  Tematické materiály více
Předchozí 1 4 7 8 9 10 11 12 Další