Propagační materiály

Na těchto stránkách jsme pro Vás připravili přehled vydaných propagačních materiálů CCRJM, jedná se např. o letáky, brožury, slovníčky nebo mapy.

Materiály si můžete vyzvednout v našem TIC Jižní Morava na Radnické 2 v Brně nebo stáhnout na těchto stránkách ve formátu pdf do Vašeho počítače. Odběr většího množství materiálů je nutné konzultovat předem na tel.: +420 542 210 088 nebo info@ccrjm.cz.  


 • Na kole krajem vína a památek

  Na kole krajem vína a památek

  Brožura s konkrétními cyklovýlety na jižní Moravě a ve Weinviertelu.

  Jazykové mutace: ČJ/NJ

  25.4.2013 Mapy více
 • Magazín jižní Moravy

  Milí čtenáři, druhé čislo magazínu jižní Moravy, které je Vám k dispozici ke stažení v přiložených dokumentech, je dalším pozváním do našeho regionu. Upozorněním na novinky letošní turistické sezóny v kraji vína, slunce, dobrého jídla a hlavně - pohostinných lidí. 

  4.7.2012 více
 • Czech Convention Catalogue 2011/2012 - možnost umístění bezplatného záznamu

  Odborné vydavatelství C.O.T. Media připravuje na zadání Czech Convention Bureau již sedmé vydání oficiálního celostátního Czech Convention Catalogue pro období 2011/2012. Tento komplexní katalog je prezentační dokument nezbytný pro získávání kongresových a konferenčních akcí a pro rozvoj kongresové a incentivní turistiky v ČR. 

  24.6.2012 více
 • Příprava propagačního materiálu „Noční Brno“

  Moravia Convention Bureau jako sekce CCRJM připravuje vydání propagačního letáku s názvem „Brno - město které žije i v noci". Cílem letáku je představit obchodním cestujícím na veletrzích, odborných konferencích a dalších setkáních nabídku pro trávení volného času po skončení pracovní akce.  

  19.3.2012 více
 • Objevte místa pro nezapomenutelná setkání na jižní Moravě

  Pro všechny, kdo chtějí svá netradiční setkání rozšířit o novou dimenzi a odnést si z nich co nejtrvalejší zážitky, vybrala Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava dvě desítky atraktivních míst na území Jihomoravského kraje. V propagačním letáčku a katalogu "Netradiční místa pro netradiční setkání" je nabízí Vaší pozornosti. 

  23.2.2012 více
 • Nové tiskoviny Top výletních cílů

  Projekt ZIELE-TOP-CÍLE vstoupil do druhého roku své realizace a dalším výstupem je soubor jednotlivých letáčků pro 8 Top výletních cílů Jižní Morava. 

  3.8.2010 více
Předchozí 1 4 7 8 9 10 11 12 Další