Propagační materiály

Na těchto stránkách jsme pro Vás připravili přehled vydaných propagačních materiálů CCRJM, jedná se např. o letáky, brožury, slovníčky nebo mapy.

Materiály si můžete vyzvednout v našem TIC Jižní Morava na Radnické 2 v Brně nebo stáhnout na těchto stránkách ve formátu pdf do Vašeho počítače. Odběr většího množství materiálů je nutné konzultovat předem na tel.: +420 542 210 088 nebo info@ccrjm.cz.  


 • Italové na Jižní Moravě

  Italové na Jižní Moravě

  Do architektury, ale i jiných kulturních oblastí města Brna i celého regionu pronikal Italský vliv už od 9. století. Materiál "Italové na Jižní Moravě" připomíná řadu jmen a objektů, která jsou spojená s Itálií. Nechybí ani otevírací doby a kontaktní údaje.

  Jazykové mutace: ČJ, AJ, NJ, IT

  Tematické materiály více
 • Brno - plán města

  Brno - plán města

  Tipy jak trávit volný čas v Brně, mapa města.

  Jazykové mutace: ČJ, AJ, NJ, RJ, PL, IT, ESP

  Mapy, Brno - město více
 • Golf na Jižní Moravě

  Golf na Jižní Moravě

  Ve spolupráci s golfovými kluby GOLF Brno a.s. - Golfový areál Kaskáda, Golf Club Austerlitz, o.s. a Sokrates Golf & Country club jsme zpracovali společnou nabídku tří golfových areálů na jižní Moravě.

  Jazykové mutace: ČJ, AJ, NJ, RJ

  Tematické materiály více
 • Turistické zajímavosti jižní Moravy

  Turistické zajímavosti jižní Moravy

  Přehled nejatraktivnějších míst jižní Moravy - od hradů a zámků, přes technické památky, lázně a aquaparky, možnosti sportovního vyžití, přírodní zajímavosti až po víno a folklor. 

  Jazykové mutace: ČJ, AJ, NJ, RJ, PL, IT, ESP

  Mapy více
 • Podyjí - kraj vína, hradů, zámků a panenské přírody

  Podyjí - kraj vína, hradů, zámků a panenské přírody

  Regiony Jižní Moravu a Dolní Rakousko již dávno nerozděluje státní hranice. V místě dřívější hranice vznikl jeden společný region Podyjí, který protíná tok řeky Dyje. Jde o jednu z nejatraktivnějších turistických lokalit střední Evropy. V česko-rakouském pomezí najdeme hned dvě chráněné oblasti - Národní park Podyjí a rakouský Národní park Thayatal.

  Jazykové mutace: ČJ

  Tematické materiály více
 • Stopami slavných

  Stopami slavných

  Propagační materiál s krátkými životními příběhy umělců, politiků i vojevůdců. Vypravme se tedy po stopách našich slavných rodáků a předků a zkusme na této pouti oživit příběhy a osudy, které zde kdysi prožívali. 

  Jazykové mutace: ČJ, AJ, NJ, IT

  Tematické materiály více