Vzdělávání v cestovním ruchu

Nabídky vzdělávání v cestovním ruchu.


 • Specializované pracoviště ČSKS zve na kurzy etikety

  Specializované pracoviště Českého systému kvality služeb zve na kurzy etikety, které připravilo pro pracovníky certifikovaných organizací v Českém systému kvality služeb. Jednodenní kurzy povede pan Jan Holata, průvodce světem společenské etikety a vybraného chování.  

  Pozvánky na vzdělávací akce, semináře více
 • Seminář - Nový zákon o ochraně osobních údajů GDPR

  Fórum cestovního ruchu vás zve na seminář týkající se „Ochrany osobních údajů - GDPR, který se uskuteční 30. listopadu 2017 v Hotelu Kampa v Praze.

  8.11.2017 více
 • Kurz interpretace v cestovním ruchu

    Jak získat pozornost vašich návštěvníků? Jak najít takové téma, které je nadchne a přinutí přemýšlet? Základem je dobrá interpretace, mezinárodně osvědčený koncept, díky kterému návštěvníka oslovíte a "chytnete za srdce".

  7.11.2017 více
 • Kurz Základy copywritingu

  Chcete se zaměřit na kvalitní obsahový marketing a propagovat své produkty skrz zajímavé a pro vaši cílovou skupinu vhodné texty?

  6.11.2017 více
 • Školení A.T.I.C. ČR pro certifikovaná TIC z Jižní Moravy

  Dne 22. listopadu se na Krajském úřadu JMK uskuteční školení A.T.I.C. ČR pro certifikovaná turistická informační centra z Jižní Moravy.

  6.11.2017 více
 • Autenticita v kontextu cestovního ruchu

   Ve dnech 28. 2. a 1. 3. 2018 pořádá Katedra cestovního ruchu VŠPJ ve spolupráci s příspěvkovou organizací Vysočina Tourism již 13. ročník mezinárodní konference Aktuální problémy cestovního ruchu na téma „Autenticita v kontextu cestovního ruchu“.

  2.11.2017 více
1 2 3 4 5 7 9 Další