Vzdělávání v cestovním ruchu

Nabídky vzdělávání v cestovním ruchu.


 • Seminář "Od Hroznové kozy ke Sklepní kočce (a zpět)"

   Cech vinařů Vrbovec ve spolupráci se Spolkem přátel Sitzendorfské sklepní uličky v Hollabrunnu vás srdečně zve na společný seminář "Od Hroznové kozy ke Sklepní kočce (a zpět)".

   

  23.5.2019 více
 • Pozvánka na workshop COL - Mapování kulturního dědictví

  Druhý workshop přeshraničního projektu COL - Centrum obnovy společného kulturního dědictví se bude věnovat mapování kulturního dědictví v česko-rakouském pohraničí a uskuteční se ve dnech 6. - 7. dubna 2019 v Mikulově.

  28.3.2019 více
 • Kurzy průvodců cestovního ruchu v roce 2018

  Po roce se v Brně opět otevírá pro všechny zájemce o práci v cestovním ruchu přípravný kurz průvodců cestovního ruchu. Cílem tohoto kurzu je připravit absolventy ke zkoušce profesní kvalifikace podle Národní soustavy klasifikací České republiky č. 65-021-N na obor „průvodce cestovního ruchu“ 

  9.7.2018 Pozvánky na vzdělávací akce, semináře více
 • Nové kurzy ČSKS pro rok 2018

  Rádi bychom Vás informovali o vypsání kurzů Českého systému kvality služeb pro rok 2018. 

  22.2.2018 Pozvánky na vzdělávací akce, semináře více
 • Specializované pracoviště ČSKS zve na kurzy etikety

  Specializované pracoviště Českého systému kvality služeb zve na kurzy etikety, které připravilo pro pracovníky certifikovaných organizací v Českém systému kvality služeb. Jednodenní kurzy povede pan Jan Holata, průvodce světem společenské etikety a vybraného chování.  

  Pozvánky na vzdělávací akce, semináře více
 • Seminář - Nový zákon o ochraně osobních údajů GDPR

  Fórum cestovního ruchu vás zve na seminář týkající se „Ochrany osobních údajů - GDPR, který se uskuteční 30. listopadu 2017 v Hotelu Kampa v Praze.

  8.11.2017 více
1 2 3 4 6 8 10 Další