Vzdělávání v cestovním ruchu

Nabídky vzdělávání v cestovním ruchu.


 • Znojemské vinařské lyceum

  Chcete se stát opravdovými znalci vína? AZ Znojemia pro Vás připravila pět víkendových pobytů během jednoho vegetačního roku v jednom z největších a nejvýznamnějších vinařských regionů jižní Moravy - Znojemské vinařské podoblasti. Váš pobyt se servisem „all inclusive" je pečlivě naplánován a bude naplněn teorií, praxí, ale hlavně osobním poznáním všeho, co k vínu a vinařství patří.

  11.3.2009 více
 • Německo-český slovníček odborných výrazů v cestovním ruchu

  CCRJM a rakouský partner Niederösterreich Werbung GmbH vytvořili v rámci přípravy projektu OP Evropská územní spolupráce Rakousko - ČR malý německo-český slovníček odborných výrazů cestovního ruchu, které se v textu žádosti objevují, slovíčka jsou doplněna výkladem jak v českém, tak i německém jazyce. Tento slovníček jistě ocení i návštěvníci našich webových stránek, slovníček najdete jako přílohu tohoto článku.

  10.8.2008
 • Portál Vzdělávání v cestovním ruchu

  Ministerstvo pro místní rozvoj a jeho příspěvková organizace, Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism, v současné době realizují pět systémových projektů specifického vzdělávání v cestovním ruchu, které mají prostřednictvím profesního vzdělávání pracovníků v ČR zkvalitnit nabídku poskytovaných služeb, a přilákat tak více turistů i do méně navštěvovaných regionů.

  29.5.2007 více
Předchozí 1 3 6 7 8 9 10