Vzdělávání v cestovním ruchu

Nabídky vzdělávání v cestovním ruchu.


 • Kurz interpretace v cestovním ruchu

    Jak získat pozornost vašich návštěvníků? Jak najít takové téma, které je nadchne a přinutí přemýšlet? Základem je dobrá interpretace, mezinárodně osvědčený koncept, díky kterému návštěvníka oslovíte a "chytnete za srdce".

  7.11.2017 více
 • Kurz Základy copywritingu

  Chcete se zaměřit na kvalitní obsahový marketing a propagovat své produkty skrz zajímavé a pro vaši cílovou skupinu vhodné texty?

  6.11.2017 více
 • Školení A.T.I.C. ČR pro certifikovaná TIC z Jižní Moravy

  Dne 22. listopadu se na Krajském úřadu JMK uskuteční školení A.T.I.C. ČR pro certifikovaná turistická informační centra z Jižní Moravy.

  6.11.2017 více
 • Autenticita v kontextu cestovního ruchu

   Ve dnech 28. 2. a 1. 3. 2018 pořádá Katedra cestovního ruchu VŠPJ ve spolupráci s příspěvkovou organizací Vysočina Tourism již 13. ročník mezinárodní konference Aktuální problémy cestovního ruchu na téma „Autenticita v kontextu cestovního ruchu“.

  2.11.2017 více
 • Sedmý ročník konference Fórum cestovního ruchu

   Ve dnech 15. – 16. listopadu v prostorách Congress Hotelu Dvořák v Táboře se uskuteční sedmý ročník konference Fórum cestovního ruchu, tentokrát na téma „udržitelný cestovní ruch“.

  2.11.2017 více
 • Travelevolution - konference

  Travelbakers zvou na další naši konferenci Travelevolution. Tentokráte je ve znamení „odlišení se“. Během letošního roku po desítkách školení a konzultací zjistili, že nabídky, prezentace, webové stránky, produkty a komunikace v cestovním ruchu jsou většinou pro všechny regiony, města a subjekty v cestovním ruchu stejné.

  1.11.2017 více
Předchozí 1 2 3 4 5 6 8 10 Další