Vzdělávání v cestovním ruchu

Nabídky vzdělávání v cestovním ruchu.


 • Nabídka unikátních kurzů cestovního ruchu

  Nenechte si ujít dva unikátní kurzy s odborníky na téma "Agroturistika a venkovská turistika" a "Video vládne cestovnímu ruchu".

  25.5.2017 více
 • Pozvánka na certifikovaný tréninkový workshop - Čína

  Česká centrála cestovního ruchu - agentura CzechTourism Vás ve spolupráci s Chinese Academy (ChineseAcademy.cz) zve na certifikovaný tréninkový program COTRI - China Outbound Tourism Research Institute, kterou Chinese Academy pro český a slovenský trh zastupuje. Trénink se uskuteční formou workshopu. 

  Pozvánky na vzdělávací akce, semináře více
 • Pracujete aktivně s cenou?

  O Revenue Managementu a dynamické cenotvorbě v hotelovém bussinesu se můžete dočíst v rozhovoru s Radkou Telyčkovou.

  16.3.2017 Pozvánky na vzdělávací akce, semináře více
 • Nově vypsané kurzy Českého systému kvality služeb

  Specializované pracoviště ČSKS vypsalo nové termíny kurzů pro rok 2017. Všechny kurzy jsou pro účastníky stále bezplatné.

  14.2.2017 více
 • Travelbakers: Měření v cestovním ruchu

  Poslední dobou se na různých úrovních investují nemalé částky do cestovního ruchu. Co je však opomíjeno je výsledná analýza a měření úspěšnosti reklamy a samotné měření a informace o turistech. Seminář vás během 4 hodin seznámí s metodami, příklady měření a postupy. Zaměříme se na získávání dat z reklamy a jejich analýzu.

  21.12.2016 více
 • Travelbakers: Facebook v cestovním ruchu

  Jak používat správně facebook? Co jsou nejčastější chyby a omyly? Jak komunikovat na facebooku?  Jak pracovat s fb profilem? Jak správně zadat facebook reklamu?

  Velká část subjektů pracujících v cestovním ruchu nepoužívá dobrým způsobem facebook a neuvědomuje si jeho smysl. Jeden z největších odborníků na fb v České republice v průběhu 4 hodinového školení ukáže novinky, postupy i největší omyly.

  12.12.2016 více
Předchozí 1 2 3 4 5 6 8 10 Další