Vzdělávání v cestovním ruchu

Nabídky vzdělávání v cestovním ruchu.


 • Kurzy průvodců cestovního ruchu v roce 2017

  Po roce se v Brně opět otevírá pro všechny zájemce o práci v cestovním ruchu přípravný kurz průvodců cestovního ruchu. Cílem tohoto kurzu, který má rozsah 85 vyučovacích hodin včetně tří praktických zaměstnání, je připravit absolventy ke zkoušce profesní kvalifikace podle Národní soustavy klasifikací České republiky č. 65-021-N na obor „průvodce cestovního ruchu“. 

  2.6.2017 Pozvánky na vzdělávací akce, semináře více
 • Nabídka unikátních kurzů cestovního ruchu

  Nenechte si ujít dva unikátní kurzy s odborníky na téma "Agroturistika a venkovská turistika" a "Video vládne cestovnímu ruchu".

  25.5.2017 více
 • Pozvánka na certifikovaný tréninkový workshop - Čína

  Česká centrála cestovního ruchu - agentura CzechTourism Vás ve spolupráci s Chinese Academy (ChineseAcademy.cz) zve na certifikovaný tréninkový program COTRI - China Outbound Tourism Research Institute, kterou Chinese Academy pro český a slovenský trh zastupuje. Trénink se uskuteční formou workshopu. 

  Pozvánky na vzdělávací akce, semináře více
 • Pracujete aktivně s cenou?

  O Revenue Managementu a dynamické cenotvorbě v hotelovém bussinesu se můžete dočíst v rozhovoru s Radkou Telyčkovou.

  16.3.2017 Pozvánky na vzdělávací akce, semináře více
 • Nově vypsané kurzy Českého systému kvality služeb

  Specializované pracoviště ČSKS vypsalo nové termíny kurzů pro rok 2017. Všechny kurzy jsou pro účastníky stále bezplatné.

  14.2.2017 více
 • Travelbakers: Měření v cestovním ruchu

  Poslední dobou se na různých úrovních investují nemalé částky do cestovního ruchu. Co je však opomíjeno je výsledná analýza a měření úspěšnosti reklamy a samotné měření a informace o turistech. Seminář vás během 4 hodin seznámí s metodami, příklady měření a postupy. Zaměříme se na získávání dat z reklamy a jejich analýzu.

  21.12.2016 více
Předchozí 1 2 3 4 5 6 8 10 Další