Vzdělávání v cestovním ruchu

Nabídky vzdělávání v cestovním ruchu.


 • Vědět a předávat naučme se dobře postarat o své hosty

   V rámci vzdělávacího projektu CCRJM s názvem Vědět a předávat - naučme se dobře postarat o své hosty vznikla série vzdělávacích materiálů.

  1.9.2015 Vzdělávací materiály více
 • 8. mezinárodní vědecká konference VŠOH

  Vysoká škola obchodní a hotelová, Brno, Česká republika - organizuje 8. mezinárodní vědeckou konferenci, pod záštitou senátora Parlamentu ČR pana Ing. Stanislava Juránka, a studentský workshop dne 9. dubna 2015 „ Cestovní ruch, hotelnictví a gastronomie jako fenomén 21. století".

  2.4.2015 více
 • Databáze výstupů projektů Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost

  12.2.2015 Pozvánky na vzdělávací akce, semináře více
 • Vzdělávací semináře v cestovním ruchu

  Avedon s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na vzdělávací seminář pořádaný v rámci vzdělávacího projektu Zvyšování konkurenceschopnosti v prioritních oblastech cestovního ruchu Jihomoravského kraje. Seminář je určen pro provozovatele turistických cílů a služeb, provozovatele ubytovacích a stravovacích zařízení, služeb pro cykloturistiku, turistických informačních center, cestovních kanceláří a pracovníky cestovního ruchu měst, obcí a turistických oblastí s působností v Jihomoravském kraji. 

  6.1.2015 Pozvánky na vzdělávací akce, semináře více
 • Manuál dobré praxe

  V rámci projektu "Rozvoj kvality v turistických cílech na jižní Moravě a Weinviertelu", CZ0316 podpořeného z Fondu malých projektů jižní Morava - Dolní Rakousko byl vytvořen pro provozovatele a majitele turistických cílů manuál dobré praxe s tipy, jak zvyšovat kvalitu infrastruktury a poskytovaných služeb.

  30.9.2014 Vzdělávací materiály více
 • 4. mezinárodní vědecká konference a studentský workshop

  Vysoká škola obchodní a hotelová, Brno, Česká republika - organizuje 4. mezinárodní vědeckou konferenci, pod záštitou senátora Parlamentu ČR pana Ing. Stanislava Juránka, a studentský workshop dne 9. května 2011 „Učíme cestovní ruch a hotelnictví - učíme se cestovní ruch a hotelnictví ".