Nabídka vzdělávání v rámci projektu Komunikující místo

Jste vedoucím pracovníkem organizace či firmy působící v oblasti cestovního ruchu a navazujících službách v Jihomoravském kraji?

 

Rádi byste zvýšili odbornou kvalifikaci Vašich zaměstnanců a tím zkvalitnili nabízené služby a přístup k zákazníkovi?Pokud ano, tak přesně pro vás připravila Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava, z.s.p.o., ve spolupráci s Institutem pro trénink pohostinnosti, pilotní ověřování vzdělávacích materiálů v rámci projektu OP VK Komunikující místo - dalším vzděláváním k rozvoji cestovního ruchu v Jihomoravském kraji, registrační číslo CZ.1.07/3.2.04/02.0030.

Cílem projektu je vytvořit nové vzdělávací moduly a materiály pro pracovníky cestovního ruchu a Vy, jako vedoucí pracovník organizace působící v CR (cílová skupina projektu), se můžete zapojit a přispět svými cennými zkušenostmi a nápady k jejich případné korekci. Zároveň doufáme, že si odnesete nové poznatky, které zvýší Vaši konkurenceschopnost na trhu cestovního ruchu. Více informací v příloze nebo na perdochova@ccrjm.cz.

Vybrat si můžete ze dvou termínů:


Brno:     MZM - Pavilon Anthropos, Pisárecká 5         

             29.5.2012

             9:00 - 14:00 Valtice: Národní vinařské centrum, o.p.s., Zámek 1

             30.5.2012

             9:00 - 14:00


Pilotní ověřování je hrazeno z finančních prostředků OP VK a pro jeho účastníky je zcela zdarma. Finální verze vzdělávacích materiálů budou po jejich dokončení také zcela zdarma dostupné na webových stránkách www.ccrjm.cz ke stažení.


Přiložené dokumenty